Hoşgeldiniz  
isparta masaj salonu van masaj salonu sivas masaj salonu mugla masaj salonu kocaeli masaj salonu gaziantep masaj salonu

Bu Kez Büyük İkramiye, Milli Piyangoculara Çıktı

admin | 07 Aralık 2017 | Genel, Tüm Manşetler, Video Galeri, Yerel Haberler


Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş, belediye tarafından kent merkezindekimilli piyango görevlileri için yaptırdığı bilet satış ünitelerinde, görevlilere anahtarlarını teslim etti.

Anahtar teslim töreninde bilet satış görevlileri ile bir araya gelen Başkan Gümüş, “Milli Piyango bilet satış görevlisi arkadaşlarımız yıllardır yağmur çamur demeden bulundukları noktalarda bilet satışı yapıyorlar. Hepimizin mutlaka uğradığı umutlarımızı arttıran, kimi zaman çıkan ikramiyelerle bizleri sevindiren bilet satış görevlilerini, bu kez biz sevindirmek istedik. Tamamı belediyemiz personeli tarafından yapılan, kent estetiğine uygun, 7 adet ahşap bilet satış ünitelerini hazırladık. Bu üniteler ile daha önceden kent estetiğini uygun olmayan görüntüyü de ortadan kaldırmış olduk. Görevli arkadaşlarımız artık soğuk kış aylarında daha korunaklı olan bu ünitelerimiz içerisinde, biletlerini satabilecekler.” dedi.

Ünite Anahtar tesliminde Başkan Gümüş’e teşekkür eden milli piyango bilet satış görevlileri, “Başkanımıza teşekkür ediyoruz. Bu üniteler hem görüntü anlamında, hem de kışın bizler için daha korunaklı oldu.” şeklinde konuştular.

Anahtar tesliminde bir süre milli piyangocular ile sohbet eden Başkan Gümüş, daha sonra yılbaşı özel çekilişi için milli piyango satış görevlilerinden bilet satın aldı.

114 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.




EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,7853
EURO 4,6663
BIST $9.789
ALTIN 161,9806

Son Yorumlar

    Arşivler

    © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
    Reklamı Gizle
    Reklamı Gizle