Hoşgeldiniz  

Bu Gurur Kırklareli’nin

admin | 16 Ekim 2018 | Genel, Siyaset, Tüm Manşetler, Yerel Haberler

Sosyal Demokrat Belediyeler Derneği (SODEM) tarafından 2’incisi düzenlenen Yerel Yönetim Ödülleri sahiplerini buldu.

Sosyal Demokrat Belediyeler Derneği’nin (SODEM) Yerel Yönetim Ödülleri, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu tarafından takdim edildi.

Çankaya Belediyesi Zübeyde Hanım Sosyal Tesisi’nde, SODEM’in bu yıl ikincisini düzenlediği Yerel Yönetim Ödülleri Töreni gerçekleştirildi.

Törende, “Tarım, Sanat Kültür, Sosyal Projeler, Tarih, Demokratik Katılım ve Yönetişim, Kentsel Gelişim, Çevre, Sağlık, Sokak Hayvanları, Turizm, Çocuk, Eğitim, Gençlik ve Spor, Özel Teşvik” kategorilerinde başarılı bulunan CHP’li belediye başkanlarına ödül takdim edildi. Ödüller, CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu tarafından verildi.

Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu, Kentsel gelişim kategorisinde / Yaşayan Kültür Yayla Meydanı projesi ile ödül aldı.

Kesimoğlu, ödülünü CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’ndan aldı.

Büyük gurur ve onur yaşadıklarını ifade eden Kesimoğlu ‘’ Yayla Mahallesi Meydan Düzenlemesi ve müzelerimizle 200 bin turist ağırladık, SODEM tarafından ödüllendirildik!

Baştan sona kültür turizm merkezi haline getirdiğimiz Yayla Mahallesi projemiz ile Sosyal Demokrat Belediyeler Derneği tarafından Kentsel Gelişim kategorisinde ödüllendirildik, ödülümüzü Ankara’da Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun elinden aldık.

Bu gururu tüm Kırklareli Belediyesi personeli ile paylaşıyor, bağrında şekillendiğim Kırklareli halkına armağan ediyorum’’ dedi.

111 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

© 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle