Hoşgeldiniz  

BU ÇARŞIDA PARA GEÇMİYOR

admin | 16 Mayıs 2018 | Genel, Yerel Haberler

 

Sosyal belediyeciliği ön plana alan Bayrampaşa Belediyesi’nin, ‘ihtiyacın yoksa al getir, ihtiyacın varsa al götür’ sloganıyla açtığı “Hayırevi Çarşısı”nda her ay yüzlerce kişinin kıyafet ihtiyacı karşılanıyor. Paranın geçmediği çarşıda tüm kıyafetler ihtiyaç sahiplerine ücretsiz olarak dağıtılıyor. Çarşıdan şu ana kadar bin 750 aile kıyafet ihtiyacını karşıladı.

Bayrampaşa Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü, İyilik Et İyiliğe Teşvik Et projesi kapsamında, ihtiyaç sahiplerinin ücretsiz olarak yararlandığı “Hayırevi Çarşısı”nda her ay yüzlerce kişinin kıyafet ihtiyacı karşılanıyor. Hayırsever vatandaşların çarşıya getirdiği yeni ve kullanılabilir ikinci el kıyafetler, burada ihtiyaç sahiplerine ücretsiz olarak dağıtılıyor. Çarşıdan şu ana kadar bin 750 aile kıyafet ihtiyacını karşıladı.
Projeye katkıda bulunmak isteyen duyarlı vatandaşlar, Bayrampaşa Belediye hizmet binasının girişinde bulunan alt geçitte yer alan “Hayır evi Çarşısı”na yeni ya da ikinci el kıyafetlerini (çocuk, kadın, erkek) bağışlayabilirler.

283 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

© 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle