Hoşgeldiniz  

Boş Bulduğumuz Her Alanı Yeşillendireceğiz

admin | 18 Ocak 2018 | Genel, Tüm Manşetler, Yerel Haberler

Sarıyer Belediyesi ve Beşiktaş Kabataş Vakfı’nın işbirliğiyle Reşitpaşa’da gerçekleşen ağaçlandırma etkinliğinde konuşan Belediye Başkanı Şükrü Genç, çevre dostu projelerle boş buldukları her alanı yeşillendireceklerini söyledi.

 

Yeşile ve doğaya kattığı değerlerle adından sıkça söz ettiren Sarıyer Belediyesi, ağaçlandırma çalışmalarına hız kattı. Her fırsatta doğayı koruyan ve vatandaşları bilinçlendirici çalışmalara imza atan Sarıyer Belediyesi, bu kez Beşiktaş Kabataş Vakfı ile ses getirecek bir projeye dâhil oldu. Proje kapsamında Reşitpaşa’da yaklaşık 1 dönümlük araziye ağaç dikimi yapılarak yeşil alan oluşturuldu.

BEŞİKTAŞLI FUTBOLCULARLA ETKİNLİK YAPACAĞIZ

Doğayı koruyan ve çevre bilincini aşılayan etkinliklerle farkındalık oluşturmaya devam edeceklerini belirten Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, “İlçemizde boş bulduğumuz her alanı yeşillendireceğiz. Çevre dostu projelerle yeşil alanları daha da genişleteceğiz. Bu ağaçlar büyüyünce biz de Kabataşlı öğrenciler ve Beşiktaş’ın futbolcularıyla bu alana gelerek bir etkinlik yapabiliriz” dedi.

İLK AĞAÇLANDIRMA ALANI SARIYER’DE

Beşiktaş Kabataş Vakfı’nın ilk ağaçlandırma alanının Sarıyer’de olduğunu anlatan Kabataş Mezunlar Derneği ve Beşiktaş Kabataş Vakfı İcra Kurulu Başkanı Anıl Cansızoğlu da, yeşilin bol olacağı alanlar için çalıştıklarını söyledi. Ağaç dikme etkinliğine, Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, Başkan Yardımcısı Sevgi Atalay, Park ve Bahçeler Müdürü Gülcan Balcı, Beşiktaş Basketboldan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Cihat Kumuşoğlu, Kabataş Mezunlar Derneği ve Beşiktaş Kabataş Vakfı İcra Kurulu Başkanı Anıl Cansızoğlu ve Kabataş Lisesi öğrencileri katıldı.

Boş Bulduğumuz Her Alanı Yeşillendireceğiz – Görsel 1
Boş Bulduğumuz Her Alanı Yeşillendireceğiz – Görsel 2
Boş Bulduğumuz Her Alanı Yeşillendireceğiz – Görsel 3
Boş Bulduğumuz Her Alanı Yeşillendireceğiz – Görsel 4
Boş Bulduğumuz Her Alanı Yeşillendireceğiz – Görsel 5
135 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Son Yorumlar

    Arşivler

    © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
    Reklamı Gizle
    Reklamı Gizle