Hoşgeldiniz  
isparta masaj salonu van masaj salonu sivas masaj salonu mugla masaj salonu kocaeli masaj salonu gaziantep masaj salonu

Bornova’da “yerinden yönetim” hızlı hizmet

admin | 31 Ekim 2017 | Genel, Tüm Manşetler, Yerel Haberler


 

Sorunlar da çözümler de mahallerde bulunuyor 

Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila, mahalle gezilerinde vatandaşlarla buluşup talep ve sorunlarını yerinde öğrenerek çözüm üretmeye devam ediyor. Her mahallede önce muhtarları ziyaret eden Başkan Atila, ardından sokak sokak gezerek vatandaşlarla biraraya geliyor. Başkan Atila Kızılay ve İnönü mahallelerinde de vatandaşlarla ve muhtarlarla buluştu.

 

“Yerinden Yönetim” anlayışıyla insan odaklı belediyeciliği hayata geçiren Bornova Belediyesi, vatandaşların önceliklerine göre projelerini şekillendiriyor. Bunun için Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila sık sık vatandaşlarla biraraya geliyor. Başkan Atila Kızılay ve İnönü mahallelerinde vatandaşlarla buluştu.

 

Kızılay Mahallesi Muhtarı Ali Genişol ve İnönü Mahallesi Muhtarı Necla Yaman Turp’u muhtarlık ofislerinde ziyaret eden Başkan Atila, her iki mahallenin sorunları ve talep edilen hizmetlerle ilgili bilgi aldı. Atila muhtarlar ve vatandaşlarla görüşerek beklenti, talep ve sorunlarını dinlerken Bornova Belediyesi’nin Proje ve Tanıtım Ekibi de vatandaşların istek ve önceliklerini belirlemek amacıyla anket yaptı.

 

Kızılay Mahallesi Muhtarı Ali Genişol, “Genç ve dinamik bir başkanımız var. Kendisi ben de dahil tüm muhtarlarla uyum içinde çalışıyor. Vatandaşlarımızın çoğu başkanlardan çok farklı şeyler bekleyebilir ama herkes kendi imkanları yetkileri dahilinde çalışıyor. Ben başkanımıza çalışmaları nedeniyle teşekkür ediyorum” dedi.

 

Pazaryeri yapılıyor

İnönü Mahallesi Muhtarı Necla Yaman Turp, Bornova Belediyesi ile uyum içinde çalıştıklarını belirterek, “Başkanımız İnönü Mahallesi’ne bir pazaryeri kazandırıyor. Çok güzel bir pazaryeri olacak. Bu yüzden bütün çalışmalarından dolayı başta başkanımız Olgun Atila olmak üzere tüm Bornova Belediyesi çalışanlarına teşekkür ediyorum” diye konuştu.

 

Vatandaşların öncelik verdiği hizmetleri hayata geçirme gayreti içinde olduklarını belirter Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila şöyle konuştu “Bu anlayışla muhtarlırımızla sık sık biraraya geliyoruz. Bu ziyaretlerimizde mahallelerimizi de sokak sokak gezip vatandaşlarımızla konuşuyoruz. Bekledikleri hizmetleri, şikayetlerini yerinde ekibimizle birlikte görüp hızlı bir şekilde yapılması gerekenleri yapıyoruz. Bu anlayışla çalışmaya devam edeceğiz.”

144 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,7492
EURO 4,6506
BIST $11.288
ALTIN 162,5945

Son Yorumlar

    Arşivler

    © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
    Reklamı Gizle
    Reklamı Gizle