Hoşgeldiniz  

BİR ÇOCUK SEVİNDİRMEK İSTEMEZ MİSİNİZ?

admin | 14 Aralık 2017 | Etkinlik, Genel, Tüm Manşetler, Yerel Haberler

 

Bakırköy Belediyesi Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nün organizasyonuyla CapacityAVM’ye konan “Dilek Ağacı”na yeni yıl öncesi dileklerine kavuşmak isteyen  ihtiyaç sahibi Bakırköylü çocuklar dileklerini asmaya başladı.

 

Çocukların yeni yıl öncesi gerçekleşmesini istedikleri dilekleri arasında;  bisiklet, oyuncak ev, uzaktan kumandalı akülü araba, mont, bot, spor ayakkabısı, eşofman takımı,  top, paten, nevresim takımı, battaniye ve çeşitli oyuncaklar bulunuyor.

 

Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu da, geleneksel hale getirdikleri “Dilek Ağacı” ile yeni yıl öncesi alicenap, cömert ve hayırseverlerin katkısıyla çocukların dileklerini gerçekleştireceklerini ifade etti.

 

Başkan Kerimoğlu, 22 Aralık 2016-Cuma günü saat 11.30’da çocuklara hediyelerini sunacaklarını belirtti.

 

Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu yardımseverlere seslenerek,” Bütçenize uygun bir hediyeyi alarak belki de hayatınız boyunca görmeyeceğiniz bir çocuğumuzu sevindirmek, O’nu mutlu etmek  istemez misiniz?” dedi.

 

Hayırseverler CapacityAVM’ye gelerek  dar gelirli ailelerin çocuklarına vermek istedikleri hediyeyi alarak, Belediye  görevlisine teslim ediyorlar.

 

Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu ayrıca Bakırköy Belediyesi Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nün 0 212 414 96 88 numaralı telefonundan ayrıntılı bilgi alınabileceğini de sözlerine ekledi.

arşiv foto 1
arşiv foto 2
arşiv foto 4
arşiv foto 5
IMG_5519
IMG_5520
IMG_5537
IMG_6412
59 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,8101
EURO 4,6578
BIST $13.045
ALTIN 163,2647

Son Yorumlar

    Arşivler

    © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
    Reklamı Gizle
    Reklamı Gizle