Hoşgeldiniz  

BEYLİKDÜZÜ’NDE İLK İŞ BABALIK

admin | 03 Kasım 2017 | Eğitim, Genel, Tüm Manşetler, Yerel Haberler

 

Beylikdüzü Belediyesi, Anne Çocuk Eğitim Vakfı (AÇEV) işbirliğiyle Baba Destek Programı eğitimlerine başladı. “İlk İş Babalık” başlığıyla  gerçekleştirilen tanıtım toplantısında eğitimin içeriği anlatıldı. 3-6, 7-11 yaş aralığında çocuk sahibi olan babalara AÇEV gönüllülerinin vereceği eğitimlere ilk olarak belediye personeliyle başlanacak.

 

Babaların çocuklarıyla kurması gereken sağlıklı iletişim için AÇEV işbirliğiyle eğitimlere başlayan Beylikdüzü Belediyesi Kadın Aile Hizmetleri Müdürlüğü, Baba Destek Programı’nın tanıtım toplantısını gerçekleştirdi. Yaklaşık 12 yıldır babalara bu eğitimleri veren AÇEV Gönüllüleri, Şehit Bilal Özcan İlkokulu öğretmenleri Ferit Mirkan ve Ceyhan Ocak, bilgilendirmeler yaptı. İlk olarak belediye personelinin katılımıyla başlayacak eğitime, taleplere göre vatandaşlar da dahil edilecek.

 

3-6 ve 7-11 yaş aralığında çocuk sahibi olan babalar için düzenlenen programda, babanın en önemli rolünün sorumlu, ulaşılabilir ve etkileşimli olması gerektiği üzerinde duruldu. 10 hafta boyunca haftada 1 gün ve 2 saat yapılacak eğitimlerle ilgili detaylı bilgi talep eden vatandaşlar, 444-09-39 numaralı çağrı merkezini arayabilir.

90 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,9718
EURO 4,6651
BIST 104.745
ALTIN 164,0109

Son Yorumlar

    Arşivler

    © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
    Reklamı Gizle
    Reklamı Gizle