Hoşgeldiniz  

Beykoz’dan Afrin’eDestek

admin | 19 Mart 2018 | Genel, Tüm Manşetler, Üst Manşet, Yerel Haberler

Afrin’de devam eden Zeytin Dalı Harekâtı’na destek olmak amacıyla yola çıkan Beykozlular,Hatay’da Hassa ve Kırıkhan ilçelerinde ziyaretler yaptılar.

 

Beykoz Belediyesi önünden Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek ve ilçe sakinleri tarafından uğurlanarak dualarla yola çıkan konvoya Beykoz Belediye Başkan Yardımcıları Yakup Özbek, Taceddin Aksu, Salim Öztürk, meclis üyeleri, STK temsilcileri, din görevlileri, muhtarlar ve vatandaşlar katıldı.

 

Beykozlular, Türk Silahlı Kuvvetleri ve Özgür Suriye Ordusu’nun 20 Ocak 2018 tarihinden bu yana birlikte yürüttüğü Afrin Operasyonu’nu sürdüren askerlerimiz ve yetkililerle görüştü.

 

 

Zeytin Dalı Harekâtı’na destek olmak üzere Hatay Hassa ve Kırıkhan’da ziyaretler yapan 6 otobüs dolusu ilçe sakininin ilk durağı Hassa Belediye Başkanı Abdurrahman Demirel’in makamı oldu. Burada Beykozlularçeşitli televizyon kanallarının konuğu oldular. Sınırdaki askerlerimizin nöbet tuttuğu noktaları ziyaret eden konvoy, Kırıkhan Belediye Başkanı Ayhan Yavuz ev sahipliğinde Beyazıd-i Bistami Hazretleri’nin türbesini ziyaret ederek Mehmetçiklerimize duaetti.

 

Fethi Simgeleyen 1453 Kavanoz Beykoz Balı

 

Beykoz Belediyesi kafilesininMehmetçiklerimize getirdiği 1453 kavanoz Beykoz balı, ayrıca askerlerimize hediye edilmek üzere, powerbank, ihtiyaç sahiplerine verilmek üzere yiyecek, içecek, çocuklar için oyuncak ve çeşitli ihtiyaç malzemeleri de Hassa Kaymakamlığı’na teslim edildi.

161 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle