Hoşgeldiniz  
isparta masaj salonu van masaj salonu sivas masaj salonu mugla masaj salonu kocaeli masaj salonu gaziantep masaj salonu

BESYO ve POMEM’e hazırlanan öğrencilere Nazilli Belediyesi Desteği

admin | 14 Haziran 2017 | Genel, Spor, Tüm Manşetler, Yerel Haberler

***Belediye Başkanı Haluk ALICIK antrenör Türkay KOSAR yönetimin de BESYO (Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu) ve POMEM’e (polislik ) hazırlanan gençlere moral ziyaretinde bulundu. Alıcık gençlere sınavlara en iyi şekilde hazırlanabilmeleri için destek vermeye devam ediyor.

Nazilli belediyesi BESYO ya hazırlanan gençlere tam destek veriyor. Belediye başkanı Haluk Alıcık antrenör Türkay Koşar yönetiminde hazırlanan BESYO sınavlarına hazırlanan öğrencilere sınavlara daha iyi şartlarda hazırlanabilmeleri içi Sümer rekreasyon alanın içerisindeki spor tesislerini çalışmalara tahsis ederek spor malzemesi desteği sağlıyor. Beden eğitimi ve spor yüksekokulu bölümleriyle polislik sınavlarına hazırlanan öğrencilerimizin sınavlarını daha iyi şartlarda hazırlanmaları gerektiğini vurgulayan Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık ‘’ Düzenlediğimiz bu kurslar  Nazillili gençlerimizin üniversitelerin BESYO sınavlarına hazırlanmalarına destek amaçlıdır. Antrenörümüz bu konuda oldukça tecrübeli ve başarılıdır. Bizde salon saha koşu pisti ve spor malzemesi desteği vererek gençlerimizi yarıştıkları binlerce rakiplerinden geri kalmasınlar hatta daha avantajlı sınavlara hazırlansınlar istedik. Zaten bunu geçtiğimiz iki sene sürecinde gördük çoğu gencimiz üniversitelere yerleştiler ve okuyorlar, polis okulunu kazananlar okuyup görevlerine başladılar. Kazanan ve kazanacak olan gençlerimizde eğitimci ve yönetici olduklarında da onlarda hem iş sahibi hem de çocuklarımıza gençlerimize halkımıza eğitim verecekler. Bizde bu işe vesile olabilirsek katkı sağlayabilirsek ne mutlu bize” dedi.

Yaklaşık 3 yıldır öğrencilere Belediye Başkanı Haluk Alıcık’ın sağladığı imkân ve destekler ile hazırlayan Antrenör Türkay Koşar “çalışmalarımızı belediyemizin gençlerimiz için tahsis ettiği spor tesislerinde sürdürüyoruz. Bu sayede sınavlara sınav ortamında hazırlanıp binlerce rakipleri arasından sıyrılıp kazanmalarını sağlamaya çalışıyoruz. Bu imkânları verdiği için belediye başkanımıza teşekkür ediyoruz. Şunu da belirteyim 2015 yılında 16, 2016 yılında 20 öğrencimiz sınavları kazanıp üniversiteli oldu. Eylül ayında 15 gencimiz polislik sınavlarına kazanıp, okuyup nisan ayının başında görevlerine başladı. Yine ocak şubat ayında polis özel harekât sınavına giren gençlerimizden 80 tanesi spor elemelerini geçti ve sözlü mülakat sonuçlarının açıklanmasını bekliyoruz. Şu anda da 20. dönem POMEM sınavları için yaklaşık 30 öğrenciyi sınavlarına hazırladık. Önümüzdeki süreç içerisinde de BESYO sınavları için çalışmalarımızı daha yoğun hale getireceğiz” diye konuştu.

http://www.nazilli.bel.tr/

121 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,7505
EURO 4,6624
BIST $10.652
ALTIN 162,8524

Son Yorumlar

    Arşivler

    © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
    Reklamı Gizle
    Reklamı Gizle