Hoşgeldiniz  

Bayraklı’da vatandaşlar “Taziye Evi”nden memnun

admin | 03 Kasım 2017 | Genel, Tüm Manşetler, Video Galeri, Yerel Haberler


Bayraklı Belediyesi’nin geçtiğimiz yıl hizmete açtığı Org. Nafiz Gürman Kültür Merkezi ve Sağlık Evi’nde yer alan taziye evi vatandaşlardan tam not alıyor. Başsağlığı dileklerini burada kabul eden vatandaşlar, mevlitlerini de merkezde okutuyor.

Bölgede yaşayan vatandaşların önerilerini dikkate alan Bayraklı Belediyesi’nin geçen yıl faaliyete geçirdiği kültür merkezi ve sağlık evinde verdiği hizmetler vatandaşlardan takdir görüyor. Merkezin 1. katında yer alan taziye evinde, cenaze sahipleri taziyelerini kabul ediyor. Mevlitler, burada okunuyor. Özellikle evlerindeki alanları kısıtlı olan vatandaşların yararlandığı taziye evi önemli bir ihtiyaca yanıt veriyor. Belediyenin bu projesi vatandaşlardan takdir görüyor.

İYİ GÜNDE DE KÖTÜ GÜNDE DE YANLARINDAYIZ

Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, hizmete açılan merkezin bir katını vatandaşların talepleri doğrultusunda taziye evi olarak düzenlediklerini belirterek, “Göreve geldiğimizde ilçemizi vatandaşlarımızla birlikte yöneteceğimizi, projeleri birlikte şekillendireceğimizi ifade ettik. Taziye evi projemizi de bu şekilde olgunlaştırdık. Vatandaşlarımızdan bu yönde bir talep geldi. Biz de taziye evimizi hemen faaliyete soktuk. Belediye olarak iyi günlerinde de kötü günlerinde de vatandaşlarımızın yanındayız. Hemşehrilerimiz başsağlığı dileklerini burada kabul ediyor. Mevlitler okutuyorlar. Yakınlarını kaybeden tüm vatandaşlarımıza bir kez daha başsağlığı diliyorum” dedi.

96 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,9718
EURO 4,6651
BIST 104.745
ALTIN 164,0109

Son Yorumlar

    Arşivler

    © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
    Reklamı Gizle
    Reklamı Gizle