Hoşgeldiniz  

Bayraklı’da tiyatro festivali başlıyor

admin | 21 Ocak 2018 | Genel, Tüm Manşetler, Yerel Haberler

Haydi çocuklar tiyatroya

Bayraklı Belediyesi yarıyıl tatilinde öğrencilere yönelik tiyatro festivali düzenliyor. Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yıl da çocuklar tiyatroyla hem öğrenecek hem de eğlenecek.

Bayraklı Belediyesi Çocuk Tiyatrosu Festivali kapsamında gösterime girecek tiyatro oyunları Ocak ayında başlayıp, Mayıs’a kadar devam edecek. Ocak-Mayıs ayları arasındaki oyunlar her cumartesi saat 12.00 ve 14.00 seansı olmak üzere günde iki kez belediyenin kültür merkezlerinde sahnelenecek.

ONLAR BİZİM GELECEĞİMİZ  

Öğrencilere bu yıl da güzel bir yarıyıl tatili eğlencesi sunduklarını ifade eden Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, “Çocuklarımız bizim geleceğimiz. Onlar için kütüphaneler açıyoruz. Eğitimlerine, sosyal ve kültürel gelişimlerine katkı sağlamak adına kurslar düzenliyoruz. Zamanlarını daha verimli kullanmalarını istiyoruz. İlk dönem hepsi çok çalıştı, çabaladı. Şimdi sıra dinlenip eğlenmelerine geldi. Onlar için güzel bir program hazırladık. Mayıs ayına kadar her cumartesi günü sergilenecek tiyatro oyunlarında çocuklarımız keyifli dakikalar geçirecek. Tüm çocuklarımıza iyi tatiller diliyorum” dedi.

YARIYIL TATİLİNDEKİ OYUNLAR

Sömestir döneminde sahnelenecek oyunların programı ise şöyle: 20 Ocak Cumartesi – Harikalar Kumpanyası –  İhsan Alyanak Kültür Merkezi, 21 Ocak Pazar – Pinokyo – Postacılar İsmet İnönü Kültür Merkezi, 27 Ocak Cumartesi – Ateş Böcekleri Nasıl Doğdu – 75. Yıl Kültür Merkezi Bilgenin öğüdü – İhsan Alyanak Kültür Merkezi.

BAY_1975
BAY_9860
EM1A9943
IMG_3563
IMG_7717
179 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Son Yorumlar

    Arşivler

    © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
    Reklamı Gizle
    Reklamı Gizle