Hoşgeldiniz  
isparta masaj salonu van masaj salonu sivas masaj salonu mugla masaj salonu kocaeli masaj salonu gaziantep masaj salonu

Bayındır’da Cumhuriyet Bayramı Coşkusu Fener Alayı ile Devam Etti

| 30 Ekim 2017 | Genel, Güncel, Tüm Manşetler

 

Bayındır’da Cumhuriyet Bayramı coşkusu Fener Alayı ile devam etti. Fener Alayı’na Bayındır Kaymakamı Mehmet Ali Öztürk, Bayındır Belediye Başkanı Dr. Ufuk Sesli, İlçe Jandarma Komutanı J.Yzb.Adalet Gökcan, Emniyet Müdürü Serkan Arpak, Belediye Başkan yardımcıları, Meclis üyeleri, Siyasi parti temsilcileri, STK üyeleri, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.

Atatürk Anıtı önünden saat 19.30’da başlayan yürüyüş Atatürk Caddesi, Menderes Caddesi ve Hastane Önü Caddesi güzergahında devam ederek Kani Bey Parkı’nda son buldu. Burada Bayındır Belediyesi Halkoyunları ekibi bir gösteri yaptı.

Fener Alayı Bayındır Belediye Başkanı Dr. Ufuk Sesli konuşması ve ardından hep beraber söylenen marşlar ile son buldu Sesli konuşmasında: “Böyle anlamlı bir günde hep beraber olduğumuz için çok mutluyum, hepiniz hoş geldiniz. Sevgili Bayındırlılar çok özel bir gündeyiz, Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk, Kurtuluş Savaşı’nın hemen ardından 29 Ekim 1923’te cumhuriyetin ilan edilmesini sağlamakla, Türk milletinin gelecekteki huzur ve refahının sürekli olması açısından son derece önemli ve büyük bir adım atmıştır. Huzurlu, refah ve özgür bir şekilde yaşadığımız, nice 29 Ekimler diliyor, hepinizi saygı ve sevgiyle selamlıyorum” dedi.

71 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,7912
EURO 4,6641
BIST $10.487
ALTIN 162,0648

Son Yorumlar

    Arşivler

    © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
    Reklamı Gizle
    Reklamı Gizle