Hoşgeldiniz  

BAŞKANI ÜMMET AKIN BAŞBUĞ ALPARSLAN TÜRKEŞ’İ UNUTMADI

admin | 03 Nisan 2018 | Genel, Yerel Haberler

 

   

  Germencik Belediye Başkanı Ümmet Akın yakıntarihin bir dönemine damgasını vuran siyaset adamı Alparslan Türkeş’in 4 Nisan 1997’de aramızdan ayrılışının 21. ölüm yıldönümünde  bir mesaj yayınladı.

Başkan Akın,  “Merhum Alparslan Türkeş, Türk siyasetinin daima aranan, birleştirici üslubu, yapıcı eleştirileri ve yol gösterici kimliği ile milletimizin gönlünde haklı bir yer edinmiştir.  Türk siyasetinin bilge liderlerinden biri, Türk milliyetçilerinin Başbuğ´u olan Alparslan Türkeş Bey´in ölümünden bu güne, kalplerimizdeki ve zihinlerimizdeki yeri ve önemi hiç değişmedi.

Merhum Alparslan Türkeş, sadece bir siyasi partinin lideri değil, fikirleriyle ve yaşantısıyla gerçek bir Vatan sevdalısı, Türk Milleti ve Türk Devleti´ne olan bağlılığı ile Türk siyasi tarihinde yeri asla doldurulamayacak büyük bir devlet ve fikir adamıdır. Verdiği demokrasi mücadelesi her geçen gün daha iyi anlaşılan ve gönlümüzdeki yeri hiç değişmeyecek olan Merhum Başbuğumuz Alparslan Türkeş Bey’iaramızdan ayrılışının 21. ölümyıldönümünde saygı, sevgi ve rahmetle yâd ediyorum ” dedi.

146 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER
© 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle