Hoşgeldiniz  
isparta masaj salonu van masaj salonu sivas masaj salonu mugla masaj salonu kocaeli masaj salonu gaziantep masaj salonu

Başkan Selvitopu,”Adalet Yürüyüşü, inanmışlığın ve onurlu bir duruşun zaferidir”

admin | 10 Temmuz 2017 | Genel, Güncel, Tüm Manşetler

  Başkan Selvitopu,tarihi 25 günlük maratonu değerlendirdi:

“Adalet Yürüyüşü, inanmışlığın ve onurlu bir duruşun zaferidir”

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun 25 gün önce başlattığı, 432 kilometrelik tarihi Adalet Yürüyüşü büyük bir coşkuya sahne olurken, Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu da 25 günlük yürüyüşü değerlendirdi.

Başından beri bu yürüyüşe destek olan, zaman zaman da katılım gerçekleştiren Selvitopu, milyonların buluştuğu Maltepe miting alanında halkın hak, hukuk, adalet mücadelesine sahip çıktığını, bu tarihi yürüyüşün sadece Türkiye’de değil, uluslararası kamuoyunda da yankı bulduğunu söyledi. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun zor hava şartlarına rağmen büyük bir başarıya imza attığını vurgulayan Başkan Selvitopu, “Bu, mücadele inanmışlığın ,onurlu, kararlı duruşun zaferidir.” dedi.

Milyonlar sahip çıktı

Adalet Yürüyüşü’nün tüm dünyaya anlamlı bir mesaj verdiğini dile getiren Selvitopu, “Sayın Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu ve onun bu mücadelesine omuz veren milyonlarca vatandaşımızın talebi hak, hukuk, adaletin ülkede egemen olması talebiydi. Umarım bu tarihi yürüyüş ülkeyi yönetenler tarafından dikkate alınır. Biz ülkemizde barışın, hukukun, adaletin, kardeşliğin sağlanmasını isteyen, birlik ve beraberlik içinde bir arada yaşamayı savunan insanlarız. Dilerim bizim bu anlayışımız, bu mücadelemiz ülkede vücut bulur. Adalet anlayışı kimsenin tekelinde değildir, olmamalıdır da. Adalete herkesin sahip çıkması gerekir. Tarihi Adalet Yürüyüşü’nde toplumun çok büyük bir kesiminin bu yürüyüşe  sahip çıktığını, yürüyüşe saygı gösterdiğini gördük. Bu da ülkemiz adına son derece umut verici, sevindirici bir durumdur.” diye konuştu.

 

159 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,7912
EURO 4,6641
BIST $9.883
ALTIN 162,0648

Son Yorumlar

    Arşivler

    © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
    Reklamı Gizle
    Reklamı Gizle