Hoşgeldiniz  

Başkan Selvitopu KARBEM’de velilerle buluştu

admin | 20 Mart 2017 | Genel, Yerel Haberler

 

Karabağlar Belediyesi tarafından ilçedeki öğrencilerin kaliteli ve ücretsiz eğitim alması için kurulan Karabağlar Belediyesi Eğitim Merkezi’nde(KARBEM) 8. sınıflara yönelik veli toplantısı düzenlendi. TEOG sınavına hazırlanan öğrenci velilerinin katıldığı toplantıya Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu’da katılarak öğrencilerin her zaman yanında olduklarını söyledi.

Yeşil Ev’de düzenlenen toplantıda KARBEM yetkilileri velilere TEOG sınav sistemi, sınav takvimi programı ve çocukların durumuyla ilgili bilgilendirme yaparken, tercih döneminde hata yapılmaması için mutlaka KARBEM’deki eğitmenlere gelinmesi çağrısı yaptılar.

KARBEM’e her türlü desteğe devam edeceğiz
Eğitmenlerin sunumunun ardından konuşan Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, göreve geldikleri günden bu yana KARBEM’e her türlü desteği verdiklerini ve vermeye de devam edeceklerini belirterek, “Burada okuyan çocuklar bizim çocuklarımız ne kadar donanımlı yetiştirirsek bu ülkeye o derece faydalı olurlar.” diye konuştu.

Karabağlar’da girilmedik okul kalmadı
Eğitim desteğinin KARBEM’in yanı sıra ilçede bulunan okullara da yapıldığını belirten Başkan Selvitopu, Karabağlar’da girilmedik okul kalmadığını, okullarda her türlü bakım, tamirat, boya ve badana yapıldığının altını çizdi ve bundan sonra da çalışmaların devam edeceğini, çocukların ne kadar iyi eğitim alabilirlerse o derece motive olacaklarını söyledi.

38 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,5611
EURO 4,0089
BIST 96.406
ALTIN 144,1489

Son Yorumlar

  Arşivler

  Kent ve Başkan

  Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKDigg thisShare on RedditPin on PinterestFlattr the authorShare on StumbleUponShare on TumblrShare on Yummly
  © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
  Reklamı Gizle
  Reklamı Gizle