Hoşgeldiniz  

BAŞKAN PERSONELİN YENİ YILINI KUTLADI.

admin | 31 Aralık 2017 | Genel, Tüm Manşetler, Yerel Haberler

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat  Belediye personelinin yeni yılını kutladı.

2017 yılın son mesaisinde  Belediye personeli ile bir araya gelen Tokat 2018 yılının Ülkemize ve Türkiye’ye barış,huzur ve sağlık getirmesini diledi.

Tüm birimleri Başkan Yardımcıları Zeynep Mat ve Faik Karagöz ile  beraber tek tek dolaşarak personelinin yeni yılını kutlayan Başkan Tokat ; 2017 yılında hep birlikte şartlarımız el verdiği ölçüde topluma ve ülkemize hizmet etmeye çalıştık verdiğiniz katkılar ve gösterdiğiniz çabalar  için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum dedi.

Tokat yaptığı konuşmada şunları söyledi ;2018 yılında daha kararlı ve daha verimli  bir çalışma anlayışı ile topluma karşı sorumluluklarımızı hep birlikte en iyi şekilde yerine getirmenin gayreti içerisinde olacağız. 2017 yılı verimlilik açısından gerek merkezde gerek se kırsal mahallelerimde gayet başarılı olarak geçti. Merkezde alt ve üst yapı çalışmalarımız tamamlanmış durumdayız.Kırsal mahallelerimizde de  yoğun iş temposuyla çalıştık. Bir çok  mahallemizde önemli ölçüde sorunlar  çözüldü. Bu çalışma programımız 2018 yılında da aynı şekilde devam edecek. Ekonomik olarak  çok iyi  bir yıl geçirmedik, önümüzdeki süreçte bu şartların daha da zorlaşacağı görülüyor.Ama bizlerin hizmet görevlerini yerine getirmemiz gerekiyor.Ekonomik şartlar gereği sizlerde zor anlar yaşıyorsunuz. Bu anlamada gösterdiğiniz anlayışa da teşekkür ederim”dedi

Taşeron konusuna da değinen Başkan Tokat konuyu  birim müdürleri ile beraber getirdikleri ve götürdükleri açısından incelediklerini ifade etti.  Taşeron konusunun kendilerini sıkıntıya sokacağının altını çizen Tokat ; “Görünen o ki bu durum bizleri sıkıntıya sokacak.Yaptığımız sözleşmeler gereği taşeron firmalarımıza tazminat ödemek zorunda kalacağız.Emekli olan personellerimiz kanun gereği çıkışları yapılacak bu anlamda kadro olarak eksileceğiz.Bu kanun aslında bir şey getirmiyor. Beklenildiği gibi bir kadro getirmiyor.Sizleri taşeron şirketlerden  alıp Belediye Şirketlerine veriyor.Bilindiği gibi 2 Ocak’tan başlayarak 12 Ocak tarihine kadar bizlere müracaat etmeniz gerekli “dedi.

Başkan Tokat son olarak 2017 yılının Türkiye açısından sıkıntılı geçtiğinin 2018 yılında bu sıkıntıların yaşanmamasını temenni ettiğini ifade ederek ; “2018 yılının herkes için sağlıklı,huzurlu,hatasız kazasız bir yıl olmasını temenni ediyor hepinizin yeni yılını kutluyorum” dedi.

DSC_3698
DSC_3700
DSC_3707
DSC_3718
DSC_3723
SAM_2311
SAM_2316
13 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,7792
EURO 4,6337
BIST $10.944
ALTIN 162,0940

Son Yorumlar

    Arşivler

    © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
    Reklamı Gizle
    Reklamı Gizle