Hoşgeldiniz  

Başkan Olgun Atila: “Bornova için taş üstüne taş koyan herkesin yanındayız”

admin | 24 Mart 2018 | Genel, Tüm Manşetler, Yerel Haberler

 

Başkan Atila’dan esnaf ziyaretleri 

Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila, esnaf odalarının başkanlarını ziyaret etti. Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila, Çamdibi Esnaf Odası Başkanı Reşat Gençtürk, Altındağ Esnaf Odası Başkanı Nejat Yaylacıkoral, MTK Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Sadi Doğan ve İzmir Kara Nakliyeciler Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Murat Adnan Çetin’i ziyaret ederek hem görevlerinde başarılar diledi. Kısa süre önce yapılan genel kurullarında göreve seçilen başkanları ve yönetim kurullarını tebrik eden Başkan Atila, “Bornova için, ülkemiz için çalışan esnafımızın, taş üstüne taş koyan herkesin her zaman yanındayız” dedi.

 

Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila, genel kurullarında güven tazeleyerek görevlerine yeni dönemde de devam eden esnaf odası başkanlarını ziyaret ederek çalışmalarında başarılar diledi. Başkan Atila, “Bornova için, ülkemiz için çalışan esnafımızın, taş üstüne taş koyan herkesin her zaman yanındayız. İzmir’deki sanayi ve üretim merkezlerinin önemli bir bölümü Bornova’da.İlçemizin bir üretim merkezi olması sorumluluklarımızı arttırıyor. Bu nedenle üretimi ve ekonomiyi geliştirecek proje ve yatırımları destekliyoruz. Her zaman esnafımızla birlikte Bornova, İzmir ve ülkemiz için çalışıyoruz” dedi.

Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila, Çamdibi Esnaf Odası Başkanı Reşat Gençtürk, Altındağ Esnaf Odası Başkanı Nejat Yaylacıkoral, MTK Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Sadi Doğan ve İzmir Kara Nakliyeciler Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Murat Adnan Çetin’i ziyaret ederek hem görevlerinde başarılar diledi hem de fikir alışverişinde bulundu. Oda başkanları Başkan Olgun Atila’nın, odaların görev alanlarıyla ilgili konularda fikirlerini almasından ve işbirliği anlayışıyla çalışmasından duydukları memnuniyeti dile getirdi.

Başkan Atila geçen hafta da Bornova Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mustafa Akkaya ile başlayan ziyaret programına ; Bornova Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Kemal Yaman, Pınarbaşı Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Zekai Altaş, Pınarbaşı Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatif Başkanı Mustafa Kanöz, İzmir Dökümcüler Esnaf Odası Başkanı Muzaffer Üründü ve İzmir Ayakkabı İmalatçıları Odası Başkanı Yalçın Ata ile devam etti.

150 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle