Hoşgeldiniz  

Başkan Kamil Saka aşure hayrında

admin | 04 Ekim 2017 | Etkinlik, Genel, Tüm Manşetler, Yerel Haberler

 

Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, ilçede ki Güre Cemevi ve Pir Sultan Abdal Derneği Zeytinli Şubesi tarafından aşure hayırlarına katıldı. Başkan Saka, tutulan matem oruçlarının ve aşure hayırlarının kabul olmasını diledi.

Edremit ilçesinde faaliyet gösteren Cem Vakfı Edremit Şubesi’ne ait Güre Cem Evi ve Pir Sultan Abdal Kültür Derneği Zeytinli Şubesi tarafından her yıl Muharrem oruçlarının sona ermesi nedeniyle düzenlenen aşure hayırları yüzlerce vatandaşın katılımı ile yapıldı. Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği aşure hayırlarına Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, CHP Edremit İlçe Başkanı Yusuf Sel, Belediye Başkan Yardımcıları Mehmet Ertaş, Fatma Özgirgin, Belediye Meclis Üyeleri Musa Karaaslan ve Müberra Uyar Karaca da katıldı. Başkan Kamil Saka, Muharrem ayında tutulan matem oruçlarını kabul olmasını dileyerek Kerbela’da yaşanan acı olaylar için tutulan yaslar ve matem oruçlarının ardından yapılan aşure hayırlarının Allah katında kabul olmasını diledi. Cem Evi ve Vakıf yetkilileri de aşure hayrına katılımlarından dolayı Başkan Saka ve beraberindekilere teşekkürlerini ilettiler.

69 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,6723
EURO 4,3307
BIST 108.498
ALTIN 151,4342

Son Yorumlar

  Arşivler

  Kent ve Başkan

  Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKDigg thisShare on RedditPin on PinterestFlattr the authorShare on StumbleUponShare on TumblrShare on Yummly
  © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
  Reklamı Gizle
  Reklamı Gizle