Hoşgeldiniz  

BAŞKAN GÜVEN MUHTARLARLA BİR ARAYA GELDİ…

admin | 18 Ocak 2018 | Genel, Tüm Manşetler, Yerel Haberler

Büyükşehir yasasıyla Afşin Belediyesinin hizmet alanının 23 kat arttığını dile getiren Güven, şöyle konuştu: ” Belediye olarak daha önce hizmet alanımız 60 kilometrekareydi.
Büyükşehir yasasıyla birlikte bin 387 kilometre kareye yükseldi. Afşin Belediyesi olarak ulaşabildiğimiz her yere hizmet götürme gayretindeyiz. Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesiyle birlikte omuz omuza vererek vatandaşlarımıza hizmet etmeye çalışıyoruz. 2017 yılı içerisinde Afşin büyük bir dönüşüm sağladı. 2018 yılında da eksik kalan hizmetlerimizi tamamlayarak 2019 seçimlerine çok güçlü gireceğiz. Bütün hizmetler yapılır. Önemli olan devletimizin ayakta kalmasını sağlamaktır.
Hepinizin gündemi yakından talip ettiğinizi biliyorum. Komşumuzun başına ne gelirse bana ne diyemiyorsak. Haktan batılı ayırabiliyorsak millet olarak da bize Rabbimin yüklediği kader bu olsa gerek diye düşünüyorum. Çünkü Türk milleti tarih sahnesine çıktığı günden beri tüm mazlumlarının umudu olmuş tüm zorluklara karşı bana ne dememiş çarpışmış. Şuan da aynı durumdayız. Rabbimden gelen baş tacı madem bu milletimize böyle bir görev yüklemiş inşallah bize kul olarak da yüklediğimiz yükü de devam ettirmekten başka bir şey düşmüyor.
Bu toplantıya katılan tüm muhtarlarımıza ve birim amirlerimize teşekkür ediyorum” Toplantıya, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Afşin Şube Sorumlusu Ekrem Kala, Ak Parti Kadın Kolları İlçe Başkanı Hidayet Çakmış, Ak Parti İlçe Gençlik Kolları Başkanı Erkam Genç, Afşin Belediyesi başkan yardımcıları, birim amirleri ile mahalle muhtarları katıldı.
Muhtarlar 17.01 (10)
Muhtarlar 17.01 (9)
Muhtarlar 17.01 (8)
Muhtarlar 17.01 (7)
Muhtarlar 17.01 (6)
Muhtarlar 17.01 (5)
Muhtarlar 17.01 (4)
Muhtarlar 17.01 (3)
206 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Son Yorumlar

    Arşivler

    © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
    Reklamı Gizle
    Reklamı Gizle