Hoşgeldiniz  

Başkan Gül’den karne hediyesi

admin | 21 Ocak 2018 | Genel, Tüm Manşetler, Yerel Haberler

 

Kemer Belediyesi,yarıyıl tatilinde ilçedeki tüm öğrencilere Antalya Hayvanat Bahçesi ve Akvaryum gezisi hediye ediyor. Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, “Kemer’imizdeki bütün öğrencilerimizi Antalya Hayvanat Bahçesi’ne birinci sınıf öğrencilerini de Akvaryum gezisini götüreceğiz. İyi eğlenceler diliyorum” dedi. 

 

Kemer Belediyesi ilçedeki tüm öğrencilerin yarıyıl tatilinde iyi vakit geçirmelerini sağlamak için güzel bir hediye hazırladı. Beldibi’nden Çıralı’ya kadarbütün okullardaki öğrenciler yarıyıl tatili boyunca ücretsiz olarak Antalya Hayvanat Bahçesi’ne, birinci sınıf öğrencileri ise Antalya Akvaryum’a götürülecek.

 

HAYVANAT BAHÇESİ VE AKVARYUM

İlkokul, ortaokul ve lise düzeyindeki tüm öğrencilerin velileri ile birlikte ücretsiz olarak katılabileceği Antalya Hayvanat Bahçesi Gezisi; 22 Ocak Pazartesi, 24 Ocak Çarşamba, 27 Ocak Cumartesi, 29 Ocak Pazartesi, 31 Ocak Çarşamba ve 03 Şubat Cumartesi günü gerçekleştirilecek. İlçedeki ilkokul birinci sınıf öğrencilerinin velileri ile birlikte ücretsiz olarak katılabileceği Antalya Akvaryum gezisi ise;23 Ocak Salı, 28 Ocak Pazar, 30 Ocak Salı ve 4 Şubat Pazar günleri düzenlenecek.

 

ÜCRETSİZ ARAÇ KALKACAK

Her 2 gezi için de Tekirova Mahallesi Hizmet Binası, Çamyuva Mahallesi Hizmet Binası, Kuzdere Mahallesi Semt Evi, Arslanbucak Düğün Salonu, Kemer Belediyesi Ana Hizmet Binası, Göynük Mahallesi Hizmet Binası ve Beldibi Mahallesi Hizmet Binası önünden araç kaldırılacak. Gezilerde öğrenciler ile velilerin ulaşımı ve giriş ücretleri Kemer Belediyesi tarafından karşılanacak.

 

EĞİTİME TAM DESTEK

Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, “Kemer’deki öğrenciler çok şanslı çünkü arkalarında sosyal belediyecilik konusunda marka haline gelen koskoca bir Kemer Belediyesi var. Öğrencilere hem tablet, hem de bisiklet dağıtan bunun yanında okulların altyapı temizlik, bakım çalışmalarını yapan ilk ve tek belediyeyiz. Bugüne kadar 4 bin öğrencimizi tablete, 3 binden fazla öğrencimizi bisiklete kavuşturduk. Öğrencilerimizin başarılarını teşvik için sömestr tatilinde de Hayvanat Bahçesi ve Akvaryum gezileri düzenliyoruz. Tüm öğrencilerimize iyi eğlenceler dilerim” dedi.

1 akvaryum
2 mustafa gül
3 akvaryum
4-hayvanat bahçesi gezi
5-akvaryum tasarım
6 akvaryum
7 akvaryum
8 akvaryum
175 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Son Yorumlar

    Arşivler

    © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
    Reklamı Gizle
    Reklamı Gizle