Hoşgeldiniz  

Başkan Gül’den Huzurevi ziyareti

admin | 22 Mart 2018 | Genel

Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, Konyaaltı İlçesi Hurma Mahallesi’nde bulunan Fethi Bayçın Huzurevi’ni ziyaret ederek burada kalan 68 ihtiyar delikanlının Yaşlılar Haftası’nı kutladı. Yaşlılar Başkan Gül’ü çok sıcak karşıladı.

 

Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, 18-24 Mart Yaşlılar Haftası etkinlikleri kapsamında Konyaaltı İlçesi Hurma Mahallesi’nde yer alan Fethi Bayçın Huzurevi’ni ziyaret etti. Huzurevi Müdürü Hüseyin Karataş’tan bilgi alan Başkan Gül ardından Huzurevi’nde kalan 68 ihtiyar delikanlının elini öpüp hal hatır sordu.

Yaşlıları yılın bir günü değil her gün hatırladıklarını kaydeden Başkan Mustafa Gül, “Sosyal belediyecilik konusunda Türkiye’de örnek alınan bir belediyeyiz. 65 yaş üstü hemşehrilerimizin doğum günlerinde evlerine kadar pasta servisi yapıp mutluluklarını paylaşıyoruz. Ayrıca evde bakım hizmeti ile yatağa bağımlı büyüklerimizin tedavilerini sağlıyoruz. Bugün de huzurevi ziyareti ile büyüklerimizle bir araya gelip sohbet etmek istedik. Bizi çok sıcak karşıladılar. Hepsine teşekkür ediyor ve saygılarımı sunuyorum” dedi.

125 Kez Görüntülendi.
Etiketler:

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle