Hoşgeldiniz  

Başkan Gül’den Barış mesajı

| 08 Kasım 2017 | Genel, Güncel, Tüm Manşetler, Üst Manşet

 

  Future Fashion Faces World 2017 mankenlik yarışmasına katılmak üzere 16 ayrı ülkeden Kemer’e gelen 20 finalisti makamında kabul eden Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, Atatürk’ün özdeyişi ile barış mesajı verdi.

Dünyanın en iyi mankeninin seçileceği Future Fashion Faces World 2017, 11 Kasım’da Kemer’de yapılacak. Yarışmaya katılmak üzere 16 ayrı ülkeden Kemer’e gelen 20 finalist, Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül’ü ziyaret etti.

 

“ATATÜRK’ÜN İZİNDEYİZ”

Finalistlere başarılar dileyen Başkan Gül “Kemerimize hoşgeldiniz. Bize göre dünyanın en güzel kenti Kemer’dir ve yaptığımız hizmetlerle ilçemizi daha da güzelleştiriyoruz. Büyük önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün, ‘Yurtta sulh, cihanda sulh” sözünden hareketle hep barış içinde yaşıyoruz. Ülkenizdeki televizyonlarda size gösterilen Türkiye ile burada gördüğünüz Türkiye’nin farkını hissetmişinizdir. Liderler arasında ne kadar gerginlik olursa olsun, halklarımız arasında hep barışhâkimdir. Ülkemize ve ilçemize gelenler gerçek ve modern Türkiye’yi görüyor” dedi.

 

BAŞKAN GÜL’E TEŞEKKÜR

Future Fashion Faces World 2017 organizatörleri Berkan Tuncer ve Svetlana Shopova ise etkinliğin Kemer’in tanıtımına ve turizmine olumlu katkı sağlayacağını belirterek,  desteği için Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül’e teşekkür ettiler. Ziyaret sonunda Başkan Gül mankenlere çeşitli hediyeler verirken, finalistler de Başkan Gül’e ülkelerinden getirdikleri yöresel hediyelerisundular.

kemer

 

74 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,8067
EURO 4,6475
BIST $11.373
ALTIN 162,3019

Son Yorumlar

    Arşivler

    © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
    Reklamı Gizle
    Reklamı Gizle