Hoşgeldiniz  

Başkan Gökhan, Esnaf Odaları Ve Kooperatiflerini Ziyaret Etti…

admin | 07 Nisan 2018 | Genel, Tüm Manşetler, Yerel Haberler

Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, genel kurullarının ardından yeni seçilen S.S.18 Nolu Şehiri İçi Minibüsçüleri Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi, Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası, Terziler Esnaf Odası ile Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi yönetimlerini ziyaret etti.

Ziyaretler kapsamında ilk olarak S.S.18 Nolu Şehir içi Minibüsçüleri Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Hasan Ateş ve yönetimini ziyaret eden Başkan Gökhan, yeni yönetime başarılar diledi. Kooperatif faaliyetleri hakkında bilgi alan Başkan Gökhan, Ateş ve yönetiminin taleplerini dinledi.

Başkan Gökhan ardından Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası yönetimini ziyaret etti. Burada Oda Başkanı Mehmet Ali Demir ve yönetimi ile bir araya gelen Başkan Gökhan, yeni yönetimi tebrik ederken, şoför esnafının sorun ve taleplerini dinledi.

Başkan Gökhan ziyaretler kapsamında Terziler Esnaf Odası yönetimi ile de bir araya geldi. Genel seçimin ardından yeni oluşan yönetimi tebrik eden Başkan Gökhan, Oda Başkanı Mehmet Yılmaz ve yönetiminin taleplerini dinlerken, güncel konulara ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

Başkan Gökhan son olarak Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi yönetimi ile bir araya geldi. Kooperatif Başkanı İbrahim Ejder ve yeni yönetimine başarılar dileyen Başkan Gökhan, kooperatif çalışmaları hakkında bilgi aldı. Ziyaret, Çanakkale ve güncel konulara ilişkin sohbetin ardında son buldu.

160 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

© 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle