Hoşgeldiniz  

BAŞKAN GENÇER, DÜNYA ASTSUBAYLAR GÜNÜ’NÜ KUTLADI

admin | 17 Ekim 2018 | Genel, Tüm Manşetler, Yerel Haberler

Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer, kentteki tüm sivil toplum örgütleriyle yakın çalışmalarını sürdürüyor.

17 Ekim Dünya Astsubaylar Günü nedeniyle TEMAD (Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği) Ayvalık Şubesinde çeşitli etkinlikler organize edildi. Belediye Başkanı Rahmi Gençer ve beraberindeki Başkan Yardımcısı Gökay Bacan ile ilçe dernek binasına ziyarette bulundu.

TEMAD Şube Başkanı İsa Arslan başta olmak üzere dernek üyeleri Başkan Rahmi Gençer’i kapıda karşıladı.

Yakın zamanda Ayvalık Belediyesi tarafından onarımdan geçen dernek binası için Arslan, Başkan Gençer’e teşekkür etti. Arslan kendileri dahil tüm derneklerin bu binayı ihtiyaç halinde kullanabildiğini, çalışmalarını burada rahatlıkla sürdürebildiklerini anlattı.

Dünya Astsubaylar Günü’nü herkesin tek tek kutlayan Başkan Rahmi Gençer, ‘’Astsubaylarımızın Türk Silahlı Kuvvetlerimizin bünyesinde önemli bir yere sahip olduğunu düşünüyorum. Gece gündüz demeden görevini lakıyla yerine getirmeye çalışan Astsubaylarımızın ve emekli Astsubaylarımızın, Dünya Astsubaylar Günü’nü kutluyor, şehitlerimizi saygı ve rahmetle anıyorum.

Çalışma programları konusunda kısa bilgi veren Başkan Gençer, 19 Ekim Muhtarlar Günü’nde 150 Evler, Sahilkent, Ali Çetinkaya ve Hamdibey Mahallelerine kazandırdıkları muhtarlık binalarının açılışlarını yapacaklarını belirtti. 29 Ekim’de, 19 Mayıs Cihan Şişman Gençlik Merkezi açacaklarını, Kırlangıç Çok Amaçlı Sosyal Kültürel Yaşam Merkezini ‘nin de temelini atacaklarını ifade etti. Gençer, etkinliklere herkesin davetli olduğunun altını çizdi.

122 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

© 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle