Hoşgeldiniz  

Başkan Genç, sanayici ile yerel yönetimlerin işbirliğine dikkat çekti

admin | 28 Şubat 2018 | Genel, Tüm Manşetler, Yerel Haberler

 

GOSD yönetimi Başkan Genç’e konuk oldu

 

Antalya Organize Sanayi Bölgesi firmalarının 2. ve 3. Kuşaklarının temsilcileri tarafından kurulan Genç Organize Sanayi Derneği(GOSD) Başkanı Canan Gürkan ve yönetimi, Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç’i ziyaret etti.  Başkan Genç, sanayici ile yerel yönetimlerin işbirliğine vurgu yaptı.

 

Bölge sanayisinin büyüyerek üretim potansiyelinin arttırılması, Antalya Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan firmaların genç kuşaklarının donanımlı olmasını sağlayarak nitelikli istihdam gücü ile Organize Sanayi Bölgesi’nin kalkınmasını sürdürülebilir kılmak amacıyla 1 yıl önce kurulan Genç Organize Sanayi Derneği yönetimi, Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç’i ziyaret etti.

 

Türkiye’de ilk kez böyle oluşumun hayata geçirildiğini ifade eden Gürkan, derneğin 18-35 yaş arası 52 üyesinin bulunduğunu söyledi. Dernek Başkanı Gürkan, bölge sanayisinin büyümesi ve üretim potansiyeline katkı koymak adına bir çok projeyi hayata geçireceklerini ifade etti.

 

Gençler geleceğimizdir diyen Başkan Genç, “En büyük yatırım insana yapılan yatırımdır. Bu anlamda Gençlik Meclisi’ni oluşturduk. Gençlik Meclisimizle iletişim kurup, anlara örnek olabilirsiniz. Belediyemiz İŞKUR Ofisi kanalıyla istihdama da katkı sağlıyoruz. Bölgede oturan vatandaşlarımızı Organize Sanayi Bölgesi’ndeki firmalara yönlendiriyoruz” dedi.

 

Döşemealtı’nın kentin en hızlı gelişen bölgesi olduğunu kaydeden Genç, belediye olarak modern şehircilik anlayışıyla bu gelişime katkı koyduklarını söyledi. Kentin önemli su kaynaklarından Kırkgöz Gölü Doğal Kent Parkı projesine kısa sürede başlayacaklarının altını çizen Başkan Genç, sanayicilerle yerel yönetimlerin işbirliğiyle ciddi projelerin hayata geçirilebileceğini vurguladı.

 

Ziyaret sonunda Genç Organize Sanayi Derneği yönetimi, Antalya Organize Sanayi Bölgesi tarafından düzenlenen Karikatürü temsil eden plaketi Başkan Genç’e hediye etti.

157 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle