Hoşgeldiniz  

Başkan Dr. Akgün mesai öncesi personelle kahvaltı yapıyor

admin | 10 Kasım 2017 | Genel, Tüm Manşetler, Yerel Haberler

Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, yeni belediye binasında sabah mesaisine başlamadan önce,  personelle kahvaltı yapıyor.  Başkan Dr. Hasan Akgün bu uygulamayı gelenek haline getirmeye niyetli.  Başkan Dr. Akgün, Mali İşler Müdürlüğü Gelir Şefliği personeliyle bir araya geldi. Samimi ve rahat bir ortamda personeliyle kahvaltıda buluşan Dr. Akgün,  “Hizmet kalitesinin artırılması için personelin görüşlerini ve deneyimlerini dinlemek hayati önem taşımaktadır” dedi.

Başkan Dr. Hasan Akgün “Büyükçekmece Belediyesi’nde hizmet güneş doğmadan başlar. Halka daha iyi hizmet vermek için personelimizle bir araya gelmeye sürekli vakit bulamıyoruz. Ancak, bu sabah toplantılarında, kahvaltılarda eksikliklerimizi, daha iyi hizmet verme yollarını değerlendiriyoruz” diye konuştu.

Dr. Hasan Akgün şöyle devam etti:  “Sabahın ilk ışıklarıyla personelimle bir araya geliyorum, olayları yakından takip ediyoruz ve hızlı bir şekilde çözüme ulaştırıyoruz. Ufak detayları sorun haline gelmeden tedavi ediyor ve ekibimle ilişkilerimi kuvvetli tutarak hiçbir detayı kaçırmamaya gayret ediyorum. Bizim hizmet anlayışımızın temeli sevgi. Bu hisleri güçlü tuttuktan sonra işler çok daha kolaylaşıyor. Belediyenin çarklarını döndüren değerli ekibimin görüşleri benim için her zaman çok önemli ve değerli. Bu toplantılar iyi olan çalışma ve hizmet şartlarımızı çok daha ileriye götürebilmek için çok önemli.”

İşlerini halletmek için erken saatte belediyeye gelen Büyükçekmece sakinlerini de kahvaltıya davet eden Dr. Hasan Akgün,  “Şeffaf bir belediyeyiz, halkımızla ekmeğimizi, simidimizi de bölüşmekten mutluluk duyarız”  dedi.

119 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,8067
EURO 4,6475
BIST $11.373
ALTIN 162,3019

Son Yorumlar

    Arşivler

    © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
    Reklamı Gizle
    Reklamı Gizle