Hoşgeldiniz  

Başkan Dinç’in 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Mesajı

admin | 28 Ekim 2017 | Etkinlik, Genel, Yerel Haberler

 

Çankırı Belediye Başkanı İrfan Dinç, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısı ile bir mesaj yayımladı. Dinç, mesajında şu ifadelere yer verdi.

“Atatürk’ün önderliğinde büyük Türk milletinin kanı, canı ve sonsuz emekleri ile kurulan Cumhuriyetin,  sonsuza değin yaşatılması hepimizin ortak sorumluluğudur. 94. yıl dönümünü kutladığımız Cumhuriyetimiz, bugünlere gelene dek verilen mücadele ile dünya tarihine altın harflerle yazılmış bir bağımsızlık savaşının sonucudur.

Büyük Lider Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının önderliğinde, Türk milletinin cesareti, yiğitliği ile kazanılan milli mücadele tarihte eşine çok az rastlanır bir başarıdır. Milletimiz, kurtuluş mücadelesi sırasında yaşanan tüm zorluklara rağmen istiklalinden ve istikbalinden vazgeçmeyerek kayıtsız şartsız egemenliğini kazanmıştır.

Bu duygu ve düşünceler ile Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal başta olmak üzere, bu toprakları bize vatan kılmak için fedakârlıkla mücadele eden tüm gazilerimizi minnetle yad ediyor; bu uğurda canlarını veren tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun.”

141 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,7669
EURO 4,6195
BIST $11.896
ALTIN 161,3954

Son Yorumlar

    Arşivler

    © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
    Reklamı Gizle
    Reklamı Gizle