Hoşgeldiniz  

Başkan Baysan Atakent Kapalı Pazar Yeri İnşaatını İnceledi

admin | 20 Eylül 2017 | Genel, Tüm Manşetler, Yerel Haberler

Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan ve Başkan Yardımcısı Oktay Çolpan, inşaat çalışmaları devam eden Atakent Kapalı Pazar Yeri’nde incelemelerde bulundu.

Modern ve çok amaçlı olarak kullanılacak Atakent Kapalı Pazar Yeri inşaatı çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. 11 bin metrekare kapalı alana ve 272 adet tezgâh kapasitesine sahip olacak olan Atakent Kapalı Pazaryeri’nde incelemelerde bulunan Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan ve Başkan Yardımcısı Oktay Çolpan, yetkililerden bilgiler aldı.

Balıkçılar, peynirciler, tavukçular, kuru bakliyatçılar, yufkacılar ve giyim esnafının yer alacağı bodrum katında proje üzerinden incelemelerde bulunan Başkan Baysan, inşaat alanında yapılacak uygulamalar hakkında yetkililerle fikir alışverişinde bulundu. Yerleşim düzeninin doğru bir şekilde yapılması gerektiğini belirten Başkan Baysan, böylelikle ileride karşılaşılması muhtemel olumsuzlukların peşinen giderilmiş olacağını ifade etti.

Yetkililer ile görüş alışverişinde bulunan Başkan Baysan ve Başkan Yardımcı Çolpan, daha sonra Atakent Kapalı Pazar Yeri inşaatının tamamını gezdiler.

55 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,6986
EURO 4,3423
BIST 107.661
ALTIN 151,7327

Son Yorumlar

  Arşivler

  Kent ve Başkan

  Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKDigg thisShare on RedditPin on PinterestFlattr the authorShare on StumbleUponShare on TumblrShare on Yummly
  © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
  Reklamı Gizle
  Reklamı Gizle