Hoşgeldiniz  

BAŞKAN ALTINOK ÖZ’DEN ÇANAKKALE SAVAŞ MALZEMELERİ MÜZESİ’NE ZİYARET

admin | 28 Mart 2018 | Genel, Tüm Manşetler, Yerel Haberler

 

Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, 18 Mart Çanakkale Zaferi’nin 103. yıl dönümü nedeniyle açılan Çanakkale Savaş Malzemeleri Müzesi’ni ziyaret etti.

 

Kartal Belediyesi Ekolojik Pazar Etkinlik Çadırı’nda açılan ‘Çanakkale Savaş Malzemeleri Müzesi’, 18 Mart Çanakkale Zaferi’nin 103. yıl dönümü nedeniyle ziyaretçi akınına uğruyor. İlçe öğrencilerinin ve Kartallı vatandaşların ziyaret ettiği müzenin misafirlerinden biri de Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz oldu.

 

“Türkiye’nin Namusunu Kurtardılar” 

Uzun süre müze alanını gezen Başkan Altınok Öz, “Bugün öğrencilerimiz ile birlikte Çanakkale Savaş Malzemeleri Müzesi’ni gezdik. Çocuklarımızın bu büyük zaferi öğrenmelerini ve içselleştirmelerini çok önemsiyoruz. Çanakkale Savaşı, her milletin tarihinde göremeyeceğiniz türden bir savaştır. Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve Türk askeri, bu büyük zaferle sadece vatanını ve başkentini değil, bugünkü Türkiye’nin namusunu da kurtarmıştır. Kartal Belediyesi olarak bu büyük zaferin anlamını çocuklarımıza aktarmayı çok önemsiyoruz. Yarının büyükleri, dedelerinin ülkesi için neler yaptığına burada bizzat tanık oluyor. Başta Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, tüm şehitlerimizi bir kez daha saygıyla anıyorum.” ifadelerini kullandı.

 

 

134 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle