Hoşgeldiniz  
isparta masaj salonu van masaj salonu sivas masaj salonu mugla masaj salonu kocaeli masaj salonu gaziantep masaj salonu

Başkan Alıcık Basın Mensuplarının Bayramı Menderes Et ve Balık Resterontta kutladı

admin | 26 Temmuz 2017 | Genel, Tüm Manşetler, Yerel Haberler

 

***Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, Türk Basını’nın sansürden kurtuluşunun 109. yıl dönümü sebebiyle Menderes Et ve Balık Resterontta Nazilli’de görev yapan ve faaliyet gösteren gazete sahipler ile basın mensupları için yemek verdi.

Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık Türk Basını’nın sansürden kurtuluşunun 109. yıl dönümü sebebiyle Nazilli’de görev yapan ve faaliyet gösteren gazete sahipleri ile basın mensupları için yemek verdi. Nazilli Belediyesi tarafından yeniden düzenlenerek faaliyete geçirilen Menderes Et ve Balık Resterontta düzenlenen yemeğe Aydın Gazeteciler Derneği Nazilli Şubesi Başkanı Metin özden, Nazilli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ertan Çetiner, Nazilli’de görev yapan basın mensupları ve faaliyet gösteren gazetelerin sahipleri katıldı. Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, Gecede Nazilli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ertan Çetiner Aydın Gazeteciler Cemiyeti Nazilli Şubesi Başkanı Metin özden ile Duayen Gazeteci Dolunay Gazetesi Sahibi Birol Ertemöz’e basın bayramı dolayısı ile buket çiçek hediye etti.

Sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen yemekte konuşan Başkan Haluk Alıcık,  “Biz sizler ile sadece böyle özel günlerde değil her zaman bir arada olduğumuza inanıyorum.  Her zaman beraber olabilmek bizim için çok daha önemli. Gazetecilik mesleği çok kutsal bir meslektir. Toplumun doğru bilgilendirilmesi çok büyük bir öneme haiz olduğu gibi, bunu mümkün kılabilmek için de, özgür bir basına ihtiyaç vardır.  Sizler olmasanız bizler var olamayız. Sizler, toplumun her türlü sorunlarının yanı sıra ülke gündemine ilişkin gelişmelerin ve haberlerin kamuya duyurulmasında aracı olurken öte yandan kişilerin haber alma özgürlüğünü sağlamakta ve kamuoyu oluşturulmasında etkin bir rolü üstlenmektesiniz. Bu doğrultuda doğru, yansız ve hızlı biçimde bilgi ve haber vermek, olumsuzlukları sorgulamak, halkı ilgilendiren konu ve olaylarda kamuoyu oluşturmak, toplumu aydınlatmak işlevini yerine getirirken her birinize görevinizde başarılar diliyorum. Sansürün kaldırılışının 109. yıldönümünde tüm basın camiamızın basın bayramını kutluyorum. Aramızdan ayrılan bu gün hayatta olmayan gazeteci arkadaşlarımız var. Onları da rahmetle anıyorum. 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramını en kalbi duygularımla kutluyorum. Kalemlerinizin daima ve kesintisiz olarak yazmasını dileğiyle sevgilerimi sunuyorum” dedi.

104 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,7492
EURO 4,6506
BIST $11.288
ALTIN 162,5945

Son Yorumlar

    Arşivler

    © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
    Reklamı Gizle
    Reklamı Gizle