Hoşgeldiniz  
isparta masaj salonu van masaj salonu sivas masaj salonu mugla masaj salonu kocaeli masaj salonu gaziantep masaj salonu

BAKIRKÖY BELEDİYESİ YILDA 7 BİN HASTAYA ÜCRETSİZ EVDE SAĞLIK HİZMETİ VERİYOR

admin | 07 Kasım 2017 | Genel, Sağlık, Tüm Manşetler, Yerel Haberler

 

Bakırköy Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü Evde Yardımcı Sağlık Hizmetleri Birimi, yılda 7 bin hastaya ücretsiz evde sağlık hizmeti veriyor.

 

Bakırköy Belediyesi Evde Yardımcı Sağlık Hizmetleri Biriminin yatalak ve evden çıkamayacak durumdaki hastalara şifa dağıttığını belirten Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu şu açıklamayı yaptı: “ Evde Yardımcı Sağlık Hizmetleri Birimimiz; Bakırköy ilçemiz dahilinde  doktor ve hemşire eşliğinde  evinden çıkamayacak durumda olan yaşlı, yatalak ve kanser hastalarına hizmet vermektedir. Bu hizmet kapsamında hastalarımıza; reçeteli pansuman, serum, enjeksiyon, kan alma ve muayene işlemleri yapılıyor. Geçtiğimiz yıl Evde Yardımcı Sağlık Hizmetleri Birimimiz, yaklaşık7 bin hastaya hizmet verdi. Birimimiz, yılın 365 günü hastalarımızın yanında oluyor. Bu hizmetten yararlanılabilmesi için hasta yakınlarının hastanın kimliği ile birimimize başvurması gerekmektedir. Ayrıntılı bilgi (212) 414 96 49-Dahili 8020 numaralı telefondan alınabilir.”

MUAYENEYE GELEN BAŞKANI GÖRÜNCE ŞAŞIRDILAR

Kendisi de uzman  doktor olan Bakırköy Belediye Başkanı Op.  Dr. Bülent Kerimoğlu da  evde yardımcı sağlık hizmeti biriminin hasta ziyareti programına katıldı. Tedavi için doktor ve hemşireyi bekleyen hasta yakınları muayene için gelen Başkan Kerimoğlu’nu karşılarında görünce şaşkınlıklarını gizleyemediler.

Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu; 71 yaşındaki Necmi Toktar(Trafik kazasına bağlı yatalak) ve 73 yaşındaki VerjinÖzçin( 6 ay önce lenf kanseri teşhisi kondu ve 4 ay önce de kırığa bağlı akciğerde pıhtı atmış)’in muayenelerini yaparken tüm hastalara acil şifalar diledi.

BELEDİYEMİZE TEŞEKKÜR EDİYORUZ

Hasta yakınları da Bakırköy Belediye Sağlık Hizmetleri Müdürlüğü personeline vermiş oldukları anlamlı hizmet için teşekkür ederken, ”Belediyemiz bizi büyük bir mali yükten  ve hastanelere gitmekten kurtarıyor. Ayrıca ayağımıza kadar gelerek manevi destek oluyorlar.” dediler.

80 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,7853
EURO 4,6663
BIST $9.789
ALTIN 161,9806

Son Yorumlar

    Arşivler

    © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
    Reklamı Gizle
    Reklamı Gizle