Hoşgeldiniz  
isparta masaj salonu van masaj salonu sivas masaj salonu mugla masaj salonu kocaeli masaj salonu gaziantep masaj salonu

BAKAN BAK STK’LARDAN DESTEK İSTEDİ

admin | 16 Ocak 2018 | Genel, Tüm Manşetler, Yerel Haberler

Esenler Belediyesi’nin Yalova Armutlu’da düzenlediği “Sivil Toplum Buluşması” programında uyuşturucuyla mücadele konusunda sivil toplum kuruluşlarının temsilcilerinden destek isteyen Gençlik ve Spor Bakanı  Osman Aşkın Bak, “Güçlü Türkiye için gençlerimize sahip çıkması gerekiyor. Sokaklarda olacağız, sokakları uyuşturucu çetelerine teslim etmeyeceğiz” dedi.

Esenler Belediyesi, ilçede faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşlarının temsilcilerini “Sivil Toplum Buluşması” programında bir araya getirdi. Yalova Armutlu’da düzenlenen programa; Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, AK Parti Yalova Milletvekili Fikri Demirel, AK Parti Yalova İl Başkanı Yusuf Ziya Öztabak, Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu ve AK Parti Esenler İlçe Başkanı Gökhan Taran’ın yanı sıra belediye başkan yardımcıları, belediye meclis üyeleri, muhtarlar ile sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri katıldı.

ESENLER’E 9 YILDA 1,5 MİLYAR DOLAR YATIRIM

Programın açılış konuşmasını yapan Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu, sivil toplum kuruluşlarının insanların iyiliği ve mutluluğu için hiç bir menfaat beklemeden gayret gösterdiklerine dikkat çekti. Şehirleri canlı organizmalara benzeten Başkan Göksu, “Şehirler, insanlar gibi, büyürler ve gelişirler. Şehri büyüten hizmettir. Esenler, bunun en güzel örneğidir. Sizlerin verdiği destek ve güç ile bir olmanın ve birlikte olmanın bereketini yaşattık Esenler’e elhamdülillah.  9 yılda Esenler’e 1,5 milyar dolar yatırım yaptık. Bunu, dört temel yapı olan Hükümetimiz, büyükşehir belediyemiz, ilçe belediyemiz ve sivil toplum kuruluşlarımızın el birliği ile başardık” dedi.

Başkan Göksu, konuşmasında, sivil toplum kuruluşlarının temsilcilerine Esenler’de yapılan ve yapılması planlanan projeleri de anlattı.

İHTİYACIMIZ OLAN TEK ŞEY; BİRLİK VE BERABERLİK

Programda kısa bir konuşma yapan AK Parti Yalova Milletvekili Fikri Demirel de, 15 Temmuz’da Türkiye’nin ikinci kurtuluş savaşını verdiği belirtti. “Aziz milletimiz ülkemizin bölünmesinin ve parçalanmasının önüne geçmiştir” diyen Demirel, “Ülke olarak bizim tek bir şeye ihtiyacımız var;  birliğe ve beraberliğe. Bir ve beraber olduğumuzda neler yapabileceğimize bütün dünya şahit oldu. 40 yıldır terörle mücadele ediyoruz. Bu mücadeleyi dünyanın süper gücü olarak gösterilen ABD bile veremez. Ülkemizin hedeflerine ulaşması noktasında bizlere, siz sivil toplum kuruluşlarına büyük görevler düşüyor” diye konuştu.

UYUŞTURUCUYLA MÜCADELE TERÖRLE MÜCADELEYLE EŞ DEĞER

Programda konuklara son olarak Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak hitap etti. Uyuşturucu ve madde bağımlılığının toplumu tehdit ettiğine dikkat çeken Bakan Bak, “Sivil toplum kuruluşlarımızın gençlerimize sahip çıkması gerekiyor. Sokaklarda olacağız, sokakları uyuşturucu çetelerine teslim etmeyeceğiz. Sayın Cumhurbaşkanımızın da ifade ettiği gibi, uyuşturucuyla mücadele terörle mücadeleyle eş değerdir.  Terör örgütleri, ağına düşürdükleri çocuklarımızı, gençlerimizi kullanıyor. Hepimize büyük görev düşüyor. İş, aileden başlıyor. Çocuklarınıza sarılın, onlara sahip çıkın, onları dinleyin. Gençler, bizim geleceğimiz. Güçlü Türkiye için gençlerimize ihtiyacımız var. Zor bir coğrafyada zor bir süreçten geçiyoruz. Sizlerin desteğinize ihtiyacımız var ve sivil toplum kuruluşlarımıza sonuna kadar güveniyoruz” dedi.

BAKAN BAK STK’LARDAN DESTEK İSTEDİ
IMG_8846
IMG_8863
IMG_8920
IMG_8964
IMG_9052
IMG_9087
IMG_9091
101 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,7505
EURO 4,6624
BIST $10.652
ALTIN 162,8524

Son Yorumlar

    Arşivler

    © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
    Reklamı Gizle
    Reklamı Gizle