Hoşgeldiniz  

Bağcılar Belediyesi kalite belgelerini yeniledi

admin | 06 Ocak 2018 | Genel, Tüm Manşetler, Yerel Haberler

Önce insan anlayışıyla halkıyla bütünleşen, hizmet üretiminde önce hayatı kolaylaştıran bir belediyeolmak misyonu ile hizmetlerine devam eden Bağcılar Belediyesi,denetimden başarıyla geçerek kalite belgelerini yeniledi.

Entegre Yönetim Sistemlerinde ISO’nun yeni standartlarını sağlamak için çalışmalarını aralıksızsürdüren Bağcılar Belediyesi, 20 Aralık’ta denetimlerden başarıyla geçti. Bunun neticesinde ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi, ISO10002:2014 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi, ISO 14001:2015 Çevre Yönetim Sistemi ve OHSAS18001:2007 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sisteminden Oluşan Entegre Yönetim Sistemi belgeleri yenilendi. Öte yandan Bağcılar Belediyesi Kasım ayı içerisinde de ISO 27001:2013 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi belgelendirme denetimi başarıyla gerçekleştirmişti.

“Emek veren tüm çalışanlarımıza teşekkür ediyorum”

Konuyla ilgili olarak Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı yaptığı açıklamada: “5 Kalite belgemizi yenileyerekEntegre Yönetim Sistemimizi perçinlemiş olduk. Hizmetlerimizde çalışanlarımızın toplam kaliteyönetimi kültürünü benimsemesi bizim için çok önemli. Vatandaşlarımız başta olmak üzerepaydaşlarımızla yürüttüğümüz faaliyetlerde bu anlayışla hizmetlerimizi gerçekleştiriyoruz.Belgelendirme sürecinde ve bu sürecin yürütülmesinde emek veren tüm çalışanlarımızateşekkür ederim” dedi.

106 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Son Yorumlar

    Arşivler

    © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
    Reklamı Gizle
    Reklamı Gizle