Hoşgeldiniz  

Bağarası Gençlik ve Dayanışma Derneği, Foça Belediye Başkanlığı’nı Ziyaret Etti

admin | 16 Ocak 2018 | Genel, Tüm Manşetler, Yerel Haberler

Bağarası Gençlik ve Dayanışma Derneği Başkanı Nail Özkan ve Yönetim Kurulu Üyeleri,Foça Belediye Başkanı Gökhan Demirağ’a nezaket ziyaretinde bulundu.

Dernek Başkanı Nail Özkan, ilk sayısı yayınlanan ‘‘Bağarası Gençlik’’ isimli dernek bültenini Belediye Başkanı Gökhan Demirağ’a sundu. Nail Özkan, Başkan Gökhan Demirağ’a; Bağarası’na yapmış olduğu hizmetler ve Bağarası Gençlik ve Dayanışma Derneği’ne vermiş olduğu destek için teşekkür etti.

Foça Belediye Başkanı Gökhan Demirağ, Bağarası Gençlik ve Dayanışma Derneği Başkanı Nail Özkan ve Yönetim Kurulu Üyelerine ziyaret dolayısıyla teşekkür etti. Başkan Demirağ,‘‘Bağarası Gençlik ve Dayanışma Derneğimizi kurulduğu günden bugüne kadar yakından takip etme ve birlikte güzel işler yapma fırsatımız oldu. İnanıyorum ki önümüzdeki süreçlerde de çok güzel ve unutulmaz projelerde birlikte çalışma imkânımız olacak. Gençlerimize başarılar diler, Foça Belediyesi olarak her zaman yanlarında olmaktan onur ve mutluluk duyduğumuzu bir kez daha belirtmek isterim’’ dedi.

96 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Son Yorumlar

    Arşivler

    © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
    Reklamı Gizle
    Reklamı Gizle