Hoşgeldiniz  
isparta masaj salonu van masaj salonu sivas masaj salonu mugla masaj salonu kocaeli masaj salonu gaziantep masaj salonu

AYVALIK BELEDİYESİ’NİN ‘’DENİZ VARSA HAYAT VAR PROJE’Sİ ÖRNEK PROJE OLARAK ANLATILDI

admin | 23 Kasım 2017 | Genel, Tüm Manşetler, Yerel Haberler

Kültür ve Turizm Bakanlığının 1993 yılında başlattığı Türkiye Çevre Eğitim Vakfı tarafından yürütülen mavi bayrak projesinin sorumluları Antalya’da toplandı.

22- 24 Kasım tarihlerinde Antalya Valiliği ve Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin ev sahipliğinde 11.‘si gerçekleştirilen Yerel Mavi Bayrak Sorumluları Eğitimi Antalya Aksu İlçesinde gerçekleştirildi.

Ayvalık Belediyesi adına mavi bayrak sorumlusu Lütfü Kotan’nın katıldığı eğitimde, Kültür ve Turizm Bakanlığı Çevre Ve Şehircilik Bakanlığı, Sağlık Bakanlığı temsilcilerinin yanı sıra kırk belediye ve on turizm acentesi temsilcisi hazır bulundu.

Seminerde mavi bayraklı alanlarında 2017 yılı içerisinde örnek gösterilen beş çevre eğitim etkinliği arasına giren Ayvalık Belediyesi’nin ‘’Deniz Varsa Hayat Var’’  etkinliği katılımcılara anlatıldı.Geçtiğimiz ağustos ayında TURMEPA ile duba plajında yapılan ve Ayvalıklı çocuklar arasında farkındalık yaratan eğitim etkinliği katılımcılardan tam not almıştı. Sunum sırasında Kotan, ‘’Belediye Başkanımız Sayın Rahmi Gençer’in göreve gelmez, başlattığı Ayvalık’ta çocukların sosyal ve kültürel gelişimlerinin arttırılması adına başlattığı Zeytin Çekirdekleri projesi hepimizin çalışmasında ilham olmuştur’’ dedi.

Çevrede korunmasında bir çok adım ve mücadelenin içerisinde olduklarını kaydeden Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer, Mavi bayrak projesini Ayvalık Belediyesi’nin sorumluluk alanlarındaki plajların hepsinde uygulamak istiyoruz. Farklı birkaç noktada başvurumuz olacak. 2018 yılı içerisinde daha kapsamlı sorumlu projelerimizle ve sürdürülebilir kalkınma hedeflerinin içinde yer almaya devam edeceğiz. Projede emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum’’ dedi

1 (2)
1 (3)
1 (4)
1 (5)
1 (6)
1 (7)
111 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,7912
EURO 4,6641
BIST $10.191
ALTIN 162,0648

Son Yorumlar

    Arşivler

    © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
    Reklamı Gizle
    Reklamı Gizle