Hoşgeldiniz  
isparta masaj salonu van masaj salonu sivas masaj salonu mugla masaj salonu kocaeli masaj salonu gaziantep masaj salonu

AYVALIK BELEDİYESİ YENİ BİR PROJE DAHA HAYATA GEÇİRİLDİ

| 03 Kasım 2017 | Genel, Tüm Manşetler, Yerel Haberler

 

Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer, her geçen gün halka yakın farklı projelerle Ayvalıklıların yanında olmaya devam ediyor.

 

Golf ring araçları, Belediye Başkanı Rahmi Gençer’in projesi olarak ilk olarak bu yaz Alibey (Cunda) Adası’nın trafiğe kapalı dik yokuşlarında yerli, yabancı turistler ve yerli halkın hizmetine sunulmuştu. Şimdi toplu taşıma araçlarının olmadığı kent merkezindeki körfezin bölgenin en büyük pazarı olan Perşembe Pazarı’nda vatandaşların evlerine rahat gidip gelmesi için hizmetine sunuldu.

İlk sürüşte Başkan Gençer’in bizzat bulunduğu hizmette ücretsiz olarak vatandaşlar, ellerinde yükle eşsiz Ayvalık dar sokaklarından evlerine götürülüyor. Her Perşembe Günü iki aracında faaliyette olacağı hizmette, araçlar haftanın diğer günleri Cunda Merkez’de çalışmalarına devam edecek.
Bu bölgede toplu ulaşım araçlarının bulunmamasına dikkat çeken Başkan Rahmi Gençer, ‘’Bu bölgede nüfusumuzun yaş ortalaması yüksek ve bu pazar kentimizin simgesi konumundadır. Vatandaşlarımız bu pazara alışveriş yapmasa da her hafta çıkmak ister.

Biz de kolaylık sağlaması için Cunda Ada’mızda trafiğe kapalı alanda sürdürdüğümüz bu hizmeti, şehir merkezimizde de devam ettirmek istedik. Vatandaşlarımız çok çabuk uyum sağladı. Muhtarlarımız da sağ olsunlar destek veriyor. Kendilerine teşekkür ediyorum. Halkımızın hayatını kolaylaştıran yeni projeler sunmaya devam edeceğiz’’dedi.

43 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,7912
EURO 4,6641
BIST $10.487
ALTIN 162,0648

Son Yorumlar

    Arşivler

    © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
    Reklamı Gizle
    Reklamı Gizle