Hoşgeldiniz  

AYVALIK BELEDİYESİ BASIN BÜLTENİ AYVALIK BELEDİYESİ MESUT DURAN MÜZİK DERNEĞİ’NE BİR ONUR DA İSTANBUL’DAN

admin | 09 Ocak 2018 | Genel, Tüm Manşetler, Yerel Haberler

Ayvalık’ta hemen hemen her ay gerçekleştirdikleri konser organizasyonlarıyla halkın beğenisi kazanan Ayvalık Belediyesi Mesut Duran Müzik Derneği’ne şimdi de derneklerinin kurucusu Mesut Duran’ın İstanbul’da kurduğu Beşiktaş Müsiki Derneği’nin kırkıncı yıldönümüne katıldı. Bu organizasyonla beraber iki dernek arasında kardeşlik protokolü imzalandı.

Konserde CHP İstanbul Milletvekili Dursun Çiçek,  Ayvalık Belediyesi Mesut Duran Derneği Başkanı Funda Öztolan ve dernek üyeleri, AYKÜSAD Başkanı Yaşar Akçay, Ünlü Solist TRT Sanatçıları Melahat Gürsel, Tuğçe Pala,  Nazan Sıvacı, Bestekarlar Necip Gülses, Göksel Baktagir Türkiye Radyo ve Televizyon kurumundan sanatçılar, beste ve güfte yazarları,çeşitli müzik dernekleri, iş adamları hazır bulundu.

Ayvalık Belediyesi Mesut Duran Müzik Derneği’nin kurucusu ve pek çok değerli sanatçıyı yetiştirerek ülkemize kazandıran aynı zamanda İstanbul Beşiktaş Müzik Derneğinin de kurucusu Mesut Duran hocamızı anma konserinde katıldıklarını belirten Dernek Başkanı Funda Öztolan’’Biz iki büyük kardeş derneğiz.  Mesut Duran hocamızın bize kazandırdığı temeli ve disiplini şefimiz Selim Gönüldaş emekleriyle bugünlere geldik. İstanbul’da kardeşlik protokolünü imzalayarak bunu ölümsüzleştirmek üzere dernek üyelerimizle birlikte  İstanbul’a gittik ve kardeş derneğimizin kırkıncı yılını kutladık. Ayvalık Belediye Başkanımız Sayın Rahmi Gençer’imiz selamlarımızı ilettik. Bu güzel geceyi organize eden Beşiktaş Musiki Derneğimize teşekkürlerimi sunuyoruz.  14 Mart’ta bizim 30. Yılı tamamlayacağımız için üç farklı organizasyon planlıyoruz. Her zaman olduğu ücretsiz konserlerimizi sürdüreceğiz. Bize destek olan herkesi sevgi ve saygıyla selamlıyorum.

IMG_0003
IMG_9323
IMG_9342
IMG_9398
IMG_9402
IMG_9406
IMG_9416
IMG_9420
101 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Son Yorumlar

    Arşivler

    © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
    Reklamı Gizle
    Reklamı Gizle