Hoşgeldiniz  
isparta masaj salonu van masaj salonu sivas masaj salonu mugla masaj salonu kocaeli masaj salonu gaziantep masaj salonu

AYLA FİLMİNİN OYUNCULARI BÜYÜKERŞEN’LE

admin | 27 Kasım 2017 | Etkinlik, Genel, Tüm Manşetler, Yerel Haberler

Oscar adayı Ayla filminin galası için Eskişehir’e gelen film ekibi Büyükşehir Belediye Başkanı Büyükerşen ile bir araya geldi. Sanatçılar, Başkan Büyükerşen ile sohbet ederek, öz çekim yaptılar.

Kore Savaşı’nda Türk Subayı ile Koreli küçük kızın arasında yaşananları konu alan Ayla filmi oyuncuları ve yönetmeni Can Ulkay Eskişehir galasında Büyükşehir Belediye Başkanı Büyükerşen ile buluştu,

Özdilek Alışveriş Merkezi’nde yapılan galada Eskişehirli hayranlarıyla buluşan Ayla filminin ekibi basın toplantısı öncesi Başkan Büyükerşen ziyaret etti. Başrol oyuncusu İsmail Hacıoğlu, yönetmen Can Ulkay, filmde rol alan Meral Çetinkaya, Burç Kümbetlioğlu, Johnny Young, Ali Barkın ve film ekibini Oscar adayı film için kutlayan Büyükerşen, “Sizleri kentimizde görmek bizi mutlu etti. Eskişehir, filmdeki Türk-Kore dostluğunun gerçek anlamda vücut bulduğu kenttir. Güney Kore’nin Paju kenti ile Kardeş Şehiriz. Her yıl Eskişehir’de Koreli sanatçılar dostluk konserleri veriyor. Kentpark’ta Kore Dostluk Anıtımız var” dedi.

Sanatçılar Eskişehir’in çok güzel bir kent olduğunu vurgulayarak, Başkan Büyükerşen’in sinema sektörüne katkılarının büyük olduğunu belirterek, Başkan Büyükerşen ile öz çekim yapmaktan da geri kalmadılar.

Ayla filmini sanatçıları Büyükerşen’le (1)
Ayla filmini sanatçıları Büyükerşen’le (2)
Ayla filmini sanatçıları Büyükerşen’le (3)
Ayla filmini sanatçıları Büyükerşen’le (4)
Ayla filmini sanatçıları Büyükerşen’le (5)
Ayla filmini sanatçıları Büyükerşen’le (6)
59 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,7728
EURO 4,6638
BIST $11.493
ALTIN 162,2850

Son Yorumlar

    Arşivler

    © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
    Reklamı Gizle
    Reklamı Gizle