Hoşgeldiniz  

ATÇA TOPTANCI HAL TESİSİ TÖRENLE AÇILDI

admin | 03 Nisan 2018 | Genel, Yerel Haberler

 

 

Aydın Büyükşehir Belediyesi tarafından yaptırılan Sultahisar-Atça Toptancı Hali düzenlenen törenle Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu tarafından açıldı.Törene CHP Aydın İl Bakanı Ali Çankır, belediye başkanları, mahalle muhtarları, sivil toplum örgütü temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

 

Çerçioğlu: 40 yılda yapılamayanı 4 yılda yaptık

Açılışta bir konuşma yapan Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu “40 yılda yapılamayan yatırımı biz 4 yılda yaptık. Daha yapacağımız çok iş var. Bu hal çok önemli. Bu hal Atça’nın, Sultanhisar’ın dışarıya açılan penceresi olacak” diye konuştu.

“Bizler Turist Ömer değiliz. El sıkmakla hizmet edilmez; böyle temel atarak, açılış yaparak hizmet edilir. Aydın Büyükşehir Belediyesi olarak her zaman yanınızda olduk, olmaya da devam edeceğiz. Buharkent’ten Didim’e kadar her ilçemize hizmetlerimiz devam ediyor” diyen Çerçioğlu, Sultanhisar’a bir de müjde verdi. Çerçioğlu, iki hafta içerisinde kültür merkezi, düğün salonu ve sosyal alanlarıyla bir tesisin temelini atıp bu tesisi de Sultanhisar’a kazandıracaklarını söyledi.

Özlem Çerçioğlu sayesinde kuru yonca otu dağıtımından Tarihi Kavaklı Köy Pazarı’nın açılmasına, ASKİ’nin yatırımlarından itfaiye binası yatırımlarına Sultanhisar’a birçok hizmet geldiğini söyleyen Sultanhisar Belediye Başkanı Osman Yıldırımkaya “Allah Özlem Başkan’dan razı olsun” dedi.

Hal tesisinin açılışı sonrası toptancı halini gezen Çerçioğlu, hal esnafıyla hatıra fotoğrafı çekildi ve onlara hayırlı işler diledi.

Özlem Çerçioğlu yarın da Türkiye’nin en büyük spor tesislerinden olan, Kemer Atatürk Spor Kompleksi‘nin saat 17’de açılışının yapılacağını belirterek tüm vatandaşları açılışa davet etti.

255 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER
© 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle