Hoşgeldiniz  
isparta masaj salonu van masaj salonu sivas masaj salonu mugla masaj salonu kocaeli masaj salonu gaziantep masaj salonu

ASKİ KAR KIŞ DİNLEMEDEN ÇALIŞIYOR

| 22 Kasım 2017 | Genel, Tüm Manşetler, Yerel Haberler

 

İl genelinde süren altyapı çalışmaları çerçevesinde Aydın Büyükşehir Belediyesi ASKİ Genel Müdürlüğü ekipleri erken bastıran kışa rağmen, arazi ve hava şartlarına aldırış etmeyerek vatandaşlara hizmet götürmeye devam ediyor.

Köşk’ün dağlık mahallelerinden olanGökkiriş’te su sorununu çözmek için aralıksız çalışan ASKİ ekipleri olumsuz arazi ve hava şartlarına aldırış etmeden faaliyetlerini sürdürüyor. Mahallenin yüksek kesimlerinde yer alan Hacetbaba mevkiinde yer alan içme suyu kaynaklarında 16 drenaj ve 6 maslak yenileyen ekipler, yapımı süren isale hattını tamamlayarak çalışmalarını noktalayacak.  Yer yer kar yağışı yaşanan mevkide soğuk ve biriken kar ile mücadele eden ekipler çalışmalarını hızla tamamlıyor. İlk etapta 1200 metre isale hattı yapımını bitirip, bir bölüm içme ve kullanım suyunu mahalleye ulaştıran ekipler, 600 metre daha hat yaparak çalışmalarını sonlandıracak.

ÇERÇİOĞLU: KAR KIŞ, YAĞMUR ÇAMUR DEMEDEN ÇALIŞACAĞIZ

Gökkiriş’te çalışmaların bir an önce tamamlanarak sorunun çözülmesi için gelişmeleri yakından takip eden Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu ASKİ ekiplerine “Kar,kış, yağmur, çamur demeden, zorlukları aşacağız ve hizmet gitmeyen, sıkıntı olan bir tek yerleşim yeri dahi kalmayacak” diyerek çalışmaların artırılacağı mesajını verdi.

29 Kez Görüntülendi.
Etiketler: , , , ,

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,7751
EURO 4,6660
BIST $11.396
ALTIN 162,4252

Son Yorumlar

    Arşivler

    © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
    Reklamı Gizle
    Reklamı Gizle