Hoşgeldiniz  

Arazi Yolları Açma Çalışmaları Tüm Hızıyla Sürüyor

admin | 29 Eylül 2017 | Genel, Tüm Manşetler, Yerel Haberler

Kula Belediyesi, köy statüsünden mahalleye dönüşen yerleşim yerlerinde tarım arazileri üzerinde bulunan ara yollardaki yol açma çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor.

Kula Belediyesi, ilçe genelinde yol yapım ve onarım çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Tarım arazisi yollarının yapımı için büyük bir hizmet seferberliği başlatan Kula Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler,  tarla yollarının iyileştirilmesine yönelik çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Bu kapsamda İncesu ve Sarnıç Mahallelerindeki kırsal bölgelerde yol yapım çalışmaları gerçekleştiriliyor.  Mahallelerde yapılan çalışmaları inceleyen Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun, “Belediyemizin imkanları doğrultusunda, yıllardır atıl kalan arazi yollarını mahallelerimizden gelen talepler doğrultusunda yollarımızı açmaya devam ediyoruz. Hizmetin mesafesi olmaz analayışıyla her mahallemize eşit hizmet götürmek için ekipleimiz gece gündüz demeden görevini yerine getiriyor. Hayırlı uğurlu olsun” diye konuştu.

Mahallerdeki vatandaşlar ise tarlalarına rahatlıkla ulaşıp ürünlerin taşıyabildiklerini belirttiler. Yolların genişlediğini de belirten vatandaşlar, Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun’a teşekkür etti.

18 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,6723
EURO 4,3307
BIST 108.498
ALTIN 151,4342

Son Yorumlar

  Arşivler

  Kent ve Başkan

  Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKDigg thisShare on RedditPin on PinterestFlattr the authorShare on StumbleUponShare on TumblrShare on Yummly
  © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
  Reklamı Gizle
  Reklamı Gizle