Hoşgeldiniz  

ANKARA’DA BİR MANİSALI DAHA!

admin | 19 Mart 2017 | Ekonomi, Genel

 

Manisa Genç İş Adamları Derneği(MAGİAD) Başkanı Ömer Geriter, Türkiye Genç İşadamları Konfederasyonu(TUGİK)Yüksek İstişare Kurulu üyeliğine seçildi.

Türkiye Genç İş Adamları Konfederasyonu tarafından Antalya’da gerçekleştirilen 3. Olağan Genel Kurul Toplantısı, Türkiye’nin dört bir yanından yüzlerce iş insanının katılımıyla gerçekleşti. Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu’nun önemli mesajlar verdiği genel kurulda, 3 dönemdir TÜGİK Genel Başkanı olarak görev yapan Erkan Güral, yeniden başkan seçildi.

Bu sene 7’ncisi düzenlenen TÜGİK İş Zirvesi kapsamında, 18 Mart Cumartesi günü Antalya- Belek’te düzenlenen genel kurulda, yüzlerce iş adamına hitap ederek konuşma yapan TÜGİK Genel Başkanı Erkan Güral, programın sonunda Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu’na plaket takdim etti.

Gerçekleştirilen genel kurulda, Türkiye’nin önemli iş adamlarını bünyesinde bulunduran TUGİK’de Yüksek İstişare Kurulu Üyeliğine MAGİAD Başkanı Ömer Geriter seçildi.

“Sorumluluk taşıdığımızın farkındayız”
Başkan Ömer Geriterkonuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada şunları kaydetti:”TUGİK Türkiye’nin bir çok saygın iş adamlarını bünyesinde barındıran, üyelerine sahip çıkan bu konfederasyonun bünyesine dahil olmaktan memnuniyet duyuyorum. Ankara’da söz sahibi olan, Türkiye ekonomisine ciddi derecede katkı sağlayan bu konfederasyonun Manisa ayağında temsil noktasındaki hizmetlerimizi sürdüreceğiz. Türkiye’nin geleceğine yönelik vatansever iş adamları olarak ayrıca bir sorumluluk taşıdığımızın farkındayız. Bu duygu ve düşüncelerle yapılan genel kurulla genel başkanımız olarak seçilen sayın Erkan Güral’a ve yönetim kurulu arkadaşlarımıza başarılar diliyorum.”

47 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,5678
EURO 4,0009
BIST 97.713
ALTIN 144,0770

Son Yorumlar

  Arşivler

  Kent ve Başkan

  Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKDigg thisShare on RedditPin on PinterestFlattr the authorShare on StumbleUponShare on TumblrShare on Yummly
  © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
  Reklamı Gizle
  Reklamı Gizle