Hoşgeldiniz  
isparta masaj salonu van masaj salonu sivas masaj salonu mugla masaj salonu kocaeli masaj salonu gaziantep masaj salonu

Alkışlar bu kez çocuklara !

admin | 31 Mayıs 2017 | Genel, Tüm Manşetler, Yerel Haberler

 

Bayraklı Belediyesi’nin 75. Yıl, Yamanlar ve Mansuroğlu mahallelerindeki semt merkezlerinde düzenlediği tiyatro kursuna katılan ve aylarca çalışan ilköğretim öğrencileri, üç ayrı tiyatro oyunuyla seyirci karşısına çıktı. Öğrenciler sahnedeki performanslarıyla arkadaşlarının beğenisini kazandı.

Bayraklı Belediyesi çocuklara yönelik geliştirdiği projeler ve düzenlediği çeşitli kurslarla önemli bir ihtiyaca yanıt veriyor. Geçtiğimiz yıl başından itibaren çalışmalarına başlayan çocuk tiyatrosunun başarılı 32 oyuncusu, yıl sonu gösterisiyle seyirci karşısına çıktı. Eğitmen Kerem Yalçın yönetiminde aylarca çalışan çocuklar farklı zamanlarda “Pırtlatan bal”, “Bir tuhaf uzay macerası” ve “Beyaz kanatlı kelebek” adlı oyunlarla Postacılar, 75. Yıl ve Osmangazi kültür merkezlerinde sahne aldı. Oyunları ilgiyle izleyen çocuklar, küçük tiyatrocuların performansını alkışlayarak destekledi.

BECERİ KAZANIYORLAR

Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, 27 semt merkezinde çocuklara yönelik farklı kurslar düzenlediklerini belirterek, “Çocuklarımızın kişisel ve el becerilerini geliştiren, onlara yeni hobiler kazandıran kurslar açıyoruz. Geçtiğimiz yıl çocuklarımızdan oluşan tiyatro ekibi kurduk. Aylarca çalıştılar. Sahneye çıkarak başarılı bir performans gösterdiler. Hepsini ayrı ayrı tebrik ediyorum” dedi.

Alkışlar bu kez çocuklara !

Alkışlar bu kez çocuklara !

Alkışlar bu kez çocuklara !

Alkışlar bu kez çocuklara !

Alkışlar bu kez çocuklara !

87 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,7912
EURO 4,6641
BIST $9.883
ALTIN 162,0648

Son Yorumlar

    Arşivler

    © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
    Reklamı Gizle
    Reklamı Gizle