Hoşgeldiniz  

AKSU’DA İLK DERS ZİLİ ÇALDI

admin | 17 Eylül 2018 | Eğitim, Genel, Tüm Manşetler, Yerel Haberler

İlköğretim Haftası ve 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı Açılış Programı Aksu İncikpınar İlkokulunda gerçekleştirilen törenle başladı.
Törene; Aksu Kaymakamı Aydın Ergün, Belediye Başkanı Halil Şahin, İlçe Milli Eğitim Müdürü Süleyman Gökçen, Ak Parti İlçe Başkanı Durmuş Kaan Şahin, İlçe Jandarma Komutanı Salih Demirtaş, İlçe Emniyet Müdürü Deniz Yılmaz, Belediye Başkan Yardımcıları, Belediye Meclis Üyeleri, İlçe Müftüsü Mehmet Ceylan, Aksu protokolü, öğrenciler ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Törende konuşan Aksu İlçe Milli Eğitim Müdürü Süleyman Gökçen yeni eğitim öğretim yılının eğitim camiası ve öğrenciler için hayırlı olmasını dilerken, Belediye Başkanı Halil Şahin, yeni eğitim yılının öğrenci, öğretmen ve velilere hayırlı olması temennisinde bulundu. Aksu Kaymakamı Aydın Ergün ise törende yaptığı konuşmada şunları söyledi; “2018-2019 Eğitim Öğretim yılının ilk gününde siz değerli öğrencilerimiz ve öğretmenlerimizle bir araya gelmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Başarılarla dolu bir eğitim öğretim yılı geçirmenizi temenni ediyorum” dedi.
İncikpınar İlkokulunda gerçekleştirilen törenin ardından hayırsever işadamı Kürşat Başkırt tarafından yaptırılan 12 derslikli Necati Başırt İlkokuluna geçen protokol üyeleri burada incelemelerde bulundu.
Hayırsever işadamı Kürşat Başkırt ve okul yönetiminden okul hakkında bilgiler alan Kaymakam Ergün ve Belediye Başkanı Şahin hayırsever işadamı Başkırt’ın katkılarıyla ilçemizde çok yakında hizmet vermeye başlayacak Necati Başkırt İlkokulu’nun diğer işadamlarına da örnek teşkil etmesini diledi.

AKSU’DA İLK DERS ZİLİ ÇALDI

164 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER
© 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle