Hoşgeldiniz  

Akhisar’da Engeller Kalkıyor

admin | 26 Eylül 2017 | Genel, Tüm Manşetler, Yerel Haberler

 

Manisa Büyükşehir Belediyesi, sosyal belediyecilik anlayışıyla engelli vatandaşlara yönelik desteklerini sürdürüyor. Bu kapsamda Akhisar ilçesinde yaşayan 4 vatandaşa akülü tekerlekli sandalye hediye edildi. Engelli vatandaşlar, destekleri nedeniyle Manisa Büyükşehir Belediyesine ve Başkan Cengiz Ergün’e teşekkür etti.

 

Engelli vatandaşların gündelik yaşamlarını daha rahat sürdürebilmeleri amacıyla çalışmalarını sürdüren Manisa Büyükşehir Belediyesi, sosyal belediyecilik anlayışıyla engelli vatandaşlara desteklerini de sürdürüyor. Engellilerin gündelik yaşamlarını zorlanmadan yerine getirebilmeleri ve toplumsal hayata kolay entegre olabilmeleri amacıyla il genelinde akülü tekerlekli sandalye desteği sağlayan Manisa Büyükşehir Belediyesi, bu kapsamda Akhisar’da yaşayan 4 engelli vatandaşın da yüzünü güldürdü.

Teslimat Evlerine Gidilerek Yapıldı

Akhisar ilçesine bağlı Hashoca Mahallesi’nde yaşayan Hüsniye Bakan ve Furkan Çakmak, Mecidiye Mahallesi’nde yaşayan Hüseyin Şen ile Dereköy Mahallesi’nde yaşayan Fatma Keçili’ye Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün tarafından gönderilen akülü tekerlekli sandalyeler, Büyükşehir Belediyesi Akhisar Koordinatörü Doğan Ensivri tarafından bizzat teslim edildi. Gönderilen akülü sandalyeler nedeniyle yüzleri gülen vatandaşlar, Manisa Büyükşehir Belediyesine ve Başkan Cengiz Ergün’e teşekkür etti.

57 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,6723
EURO 4,3307
BIST 108.498
ALTIN 151,4342

Son Yorumlar

  Arşivler

  Kent ve Başkan

  Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKDigg thisShare on RedditPin on PinterestFlattr the authorShare on StumbleUponShare on TumblrShare on Yummly
  © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
  Reklamı Gizle
  Reklamı Gizle