Hoşgeldiniz  

Akhisar Belediyesi Sayıştay denetiminden tam not aldı

| 03 Kasım 2017 | Genel, Yerel Haberler

 

AkhisarBelediyesi’nin 2016 mali yılına ait Sayıştay Denetim Raporu 5393 Sayılı Belediye Kanununun 55.maddesi gereğince meclisin bilgisinesunuldu.

 

Akhisar Belediyesi,her yıl yapılanrutin Sayıştay Denetimindenbu yıl da tam not aldı.2016 mali yılına ilişkin olarak, denetim sonunda düzenlenen raporda mali işve işlemlerinin, mali rapor ve tablolarının tüm önemli yönleriyle, doğru ve güvenilir bilgi içerdiği kanaatine varıldığı belirtildi.

 

Akhisar Belediyesi olarak yapılan hizmetlerden, kullanılan harcamalara kadar azami özen gösterdiklerini ifade eden Belediye Başkanı Salih Hızlı “Akhisar Belediyesi olarak göreve geldiğimiz günden bu yana milletimizin vermiş olduğu vergilerle yaptığımız tüm hizmetlerde kaynakları en iyi ve en verimli bir şekilde kullanmak için azami özen gösterdik.
Sayıştay denetçilerinin her yıl olağan olarak yapmış oldukları denetimlernoktasında geçtiğimiz günlerde belediyemize gelen Sayıştay denetçileri, 2016 Mali Yılına ilişkin olarak mali iş ve işlemlerinin,mali rapor ve tablolarının tüm önemli yönleriyle doğru ve güvenilir bilgi içerdiği kanaatine varılarak olumlu bir rapor vermiştir. Akhisar Belediyesiolarak bu rapor bizleri son derece memnun etmiştir. Belediyecilik görevini en iyi şekilde yerine getirerek, elimizdeki kaynakları en verimli şekilde kullanarak, halkımıza hizmet etmeye devam edeceğiz” dedi.

 

24 Kez Görüntülendi.
Etiketler: , , ,

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.
EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,8101
EURO 4,6578
BIST $11.728
ALTIN 163,2647

Son Yorumlar

    Arşivler

    © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
    Reklamı Gizle
    Reklamı Gizle