Hoşgeldiniz  

7 Metrelik Piton Adamı Nasıl Yuttu?

admin | 05 Ekim 2017 | Genel, Yaşam

Pitonla nefes kesen mücadele!
Endonezya’da yaşayan 37 yaşındaki Robert Nababan, yol kenarında iki yayayı kenarı sıkıştıran 7 metre uzunluğundaki bir piton yılanı ile ölümüne bir kavgaya tutuştu. Cesur adam, korkunç yaralar almasına karşın kavgadan sağ çıkmayı başararak 2 kişinin hayatını kurtardı.

Korkunç! Piton bu kez insan yuttu

Endonezya’nın Sulewasi eyaletinde kaybolan adam, iki gün sonra bir pitonun karnından çıkarıldı. Palmiye yağı hasatı için iki gün önce evinden çıkan ve geri dönmeyen 25 yaşındaki Akbar Salubiro’nun cesedi 7 metrelik bir pitonun karnında bulundu. Köylüler, palmiye bahçesinde yakaladıkları pitonun karnın çok büyük olmasından şüphelenerek yılanı öldürdü. Karnı yarılan pitonun midesinden Salubiro’nun cesedi çıktı.

Adamın elbiseleri ve botları da pitonun içindeydi

Bir köylünün cep telefonuyla çektiği görüntülerde, yılanın karnından çıkan cesedin üzerinde elbise ve botların bulunması dikkati çekti.

 Talihsiz adam her yerde aranıyordu

Talihsiz adamın karısı Munu, ‘hasat için yola çıkmıştı. Onun haberini videolardan aldım. Onun gece ağlamasını duyanlar olmuş. Ama her şey için geç. Bu korkunç’ şeklinde konuştu.

Yılanın Akbar Salubiro’nun uzuvlarını sindiremediği açıklandı

Adamın cesedi dev pitondan yavaşça çıkarıldı. Çünkü pitonun derisi adama yapışmış durumdaydı. Brawijaya Üniversitesi’nden Nia Kurniawan bu boyuttaki pitonların vahşi köpekler ya da yabani domuzlar gibi büyük avlar arayacağını söyledi. Bu tür pitonlar insanların yaşadığı yerlere yaklaşmıyor ancak bu hayvanlar için palmiye çiftlikleri iyi bir avlanma sahası olabiliyor.

560 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,6759
EURO 4,3322
BIST 108.489
ALTIN 151,1347

Son Yorumlar

  Arşivler

  Kent ve Başkan

  Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKDigg thisShare on RedditPin on PinterestFlattr the authorShare on StumbleUponShare on TumblrShare on Yummly
  © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
  Reklamı Gizle
  Reklamı Gizle