Hoşgeldiniz  

7.GÜLLÜK GELENEKSEL STRANÇ TURNUVASI

admin | 24 Temmuz 2017 | Genel, Tüm Manşetler, Yerel Haberler

 

 

Geleneksel hale gelen ve  bu yıl 7’ncısı düzenlenen, Güllük Yıldırım Satranç Turnuvası’nda sporcular kıyasıya mücadele etti.
Türkiye Satranç Federasyonu, Milas İlçe Temsilciliği ve Milas Belediyesi işbirliğiyle ile Güllük’te bu yıl 7’ncısı gerçekleştirilen ‘Yıldırım Satranç Turnuvasında’ rekabet çok yoğun hissedildi.
Güllük Aile Çay Bahçesi’nde Satranç turnuvasına Denizli,Muğla,Isparta,İstanbul,Yatağan ve Bodrum’dan 40 sporcu katıldı.Turnuvanın direktörlüğünü ve başhakemliğini Elif Vildan Altunbozar üstlendi.

12 yaş altı miniklerde 1. Toprakcan Mutlukan 2. Arda Uzgur 3. Nazire Yağmur Önel

Açık kategoride  ise 1. Alara Zeycan 2. Mehmet Salih Kaya 3. Burhan Dündar dereceye girerek madalya almaya hak kazandılar.

Turnuvayı dereceyle bitiren sporculara ödülleri, Milas Belediye Başkan Yardımcıları Zeynep Mat,Faik Karagöz , Milas Belediyespor Koordinatörü Ümit Demirbacak, Satranç Federasyonu As Başkanı Halil Hilmi Darı ve eski İl Temsilcisi Tuğrul Okar tarafından takdim edildi. Ayrıca Milas’ta satranç sporunun sevilmesinde önemli rol oynayan Tuğrul Okar’a verdiği destekten ötürü bir plaket takdim edildi.

138 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

EN SON HABERLER

DOLAR 3,6904
EURO 4,3455
BIST 108.489
ALTIN 151,5386

Son Yorumlar

  Arşivler

  Kent ve Başkan

  Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKDigg thisShare on RedditPin on PinterestFlattr the authorShare on StumbleUponShare on TumblrShare on Yummly
  © 2007 SİNEMA TANITIM AJANSI Tüm Hakları Saklıdır .
  Reklamı Gizle
  Reklamı Gizle